Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

4:3 diyetine bugün itibariyle başladım. Bugün normal günüm. Tabi yine de kalori sayıyorum sabah birşey yemek istemedi canım. Öğle airfryer da biraz patates kızarttım. Biraz ketçap döktüm 1 kaşık kadar. Bir de ihe nin minik ekmeği. Şimdi yağsız sütle filtre kahve içiyorum karnımı hep tok tutuyor. Aslında h.cevizi sütü kullanıyordum ama öyle bir zam geldiki almıyorum artık

Canım konserveden al suyla aç biraz
Afiyet olsun

Şu an bayağı yorgunum menüyü yarın atayım ama beslenme düzenim bu sefer değişiyor galiba
Arkadaşım tuzlu kaloriden korkma diyor sadece şekeri kıs
Ben de 2 gündür öyle yapıyorum
Bugün daha çok kalori aldım mesela ama bu sabah sabit kilo olmama rağmen yarına eksi göreceğim gibi
Gerçekten ben de inanmaya başladım

Bugün de sabitim ama yağ accık daha azalmış
12 dilim ekmekle de bu iş oluyor demek ki görmüş oldum
Vücudum da gayet orantılı ve iyi görünüyor aslında

18 Ağustos

4 lt su (5 lt kadar sıvı toplamda,içecekler sebzenin kendi suyu vs )
Resimlerde olmayan 1 chai yeşil çay 1 herby yeşil kahve çekirdekli fit çayım var 1 küçük sade türk kahvesi 1 bardak şekersiz siyah çay yanlarında 1 minik lokum ve kurbiş
Çiyalı limonlu suyu paylaşmıştım

Kafein 350 mg filandır
Lif 40 gr,şeker 46 gr civarı falafel çok yedim OMG
Gece bir uyandım dizim bile terlemiş cam açıktı püfür püfür ve kıyafetim inceydi kızlar yeşil kahve çekirdeği etkisi heralde
İlk öğün 7de, son öğün 6 buçuk gibiydi ama sonra çiya limonlu su mınık kurbiş ve lokumcuk var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…