Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

bu hafta ilk kez planlı kalori grubu günlere geçtim ve daha ayrıntılı öğün planına :KK66: ve geçen hafta öğün planına başladım

yani 31 aralık da çok iyiydi ama beyaz un vardı mesela , beyaz pirinç ve nişastası gitmiş Gİ artmış, ondan sonraa paketli mayonez vardı

afiyet olsun
çikolatalı lokuma neden ağlayan surat :)
e spor da var ⭐
ben de geçen hafta 600 gr verdim şükür :KK200: bu hafta da hedef 600 gr :KK66:
Ne bileyim hurma kuru kayısı varken kahve yanına çikolatalı bir şey eklemek hoşuma gitmedi ama dayanamadım 🥺🥺
Bende vereceğim gibi ilk haftam bir de ödem de gider ama reglime 2 gün var onun şişkinliği de etki edebilir.

Ne bileyim hurma kuru kayısı varken kahve yanına çikolatalı bir şey eklemek hoşuma gitmedi ama dayanamadım 🥺🥺
Bende vereceğim gibi ilk haftam bir de ödem de gider ama reglime 2 gün var onun şişkinliği de etki edebilir.
canım çikolata da yeriz meyve de :KK66:
ben regli dolunayı filan saymayı bıraktım kiloya etkisi bakımından canım yani stresim de gittii :KK76:
inşallah verirsin :KK200:

canım çikolata da yeriz meyve de :KK66:
ben regli dolunayı filan saymayı bıraktım kiloya etkisi bakımından canım yani stresim de gittii :KK76:
inşallah verirsin :KK200:
Çok relaxsın ya darısı başıma ama sen çok iyi spor yapıyorsun benim vaktim yok çocuktan yoksa bende sporu severim 🤗

neyi ne kadar yediğimi takip edince rahat oluyorum canım
evet bu hafta da hedefi tutturcam inşallah :)
günde 10-15 dk spor yapabilirsin sıkıntı olmaz :KK66:
Yarım saatle başladım şimdi inşallah artırabilirim.
Evet ben gece çok yerdim o bile fark ettirr diye düşünüyorum

afiyet olsun canım
eleştirmemek üzerine kural eklesem dedim ama ne zaman değiştireceksin bu düzeni :)
Açıkçası bu düzen bana kilo verdirdi yavaş yavaş sebze entegre etmeye başlayacağım tabi.
Geçen yazmıştım çok kilo almışım diye 31 aralık sabahı 116.7 olmuştum ama bu sabah 114.4
10.01.2024 gibi 110 olmak gibi bir hedefim var. Rafine şekeri kestiğim gibi kilo verme başlıyor bende bir tek kahvaltıda içtiğim çaya 2 kaşık şeker atıyorum onu da bıraktım bugün.

Açıkçası bu düzen bana kilo verdirdi yavaş yavaş sebze entegre etmeye başlayacağım tabi.
Geçen yazmıştım çok kilo almışım diye 31 aralık sabahı 116.7 olmuştum ama bu sabah 114.4
10.01.2024 gibi 110 olmak gibi bir hedefim var. Rafine şekeri kestiğim gibi kilo verme başlıyor bende bir tek kahvaltıda içtiğim çaya 2 kaşık şeker atıyorum onu da bıraktım bugün.
belki çeşitlendirirsin daha sonra :KK66:
bence olabilirsin 🥰

ben de bugün tüketmedim canım ama tam şekersiz 21 güne uygun olmadı
Tam şekersiz çok zor yaf aslında şekerim için ilaç içiyorum faydası olur çünkü düzenli kullansam da ilaçlarla bile yüksek daha 200 den aşağı düştüğünü görmedim.
9 ay glutensiz yapmıştım ama şekere cesaret edemiyorum

X