Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

Selam :KK14:
75 olmuşum :KK17:
Dün sütlaç yaptım gece 2 kase yedim tabi gün içinde yediklerim de çoktu.
En iyisi ben bu işi başarabilirsem öyle yazayım şunu yaptım şuna dikkat ettim vs diye
Çok özür diliyorum kafanızı karıştırdıysam.
Yine uğrarım
Sizi seviyorum sağlıkla kalın 😘

Yeniden merhabaa 🥰
73.9 ile yeniden başlıyorummm.
Kilo alırım sandım ama vermişim çok mutluyum bana cesaret verdi düzenli gitmeye başlamak için 🥰
Ne yaptın derseniz çok dikkat etmedim açkçası ama yürüyüşümü iyi yaptım suyumu iyi içtim yağ yakıcı kahve hergün içtim ve hergün ödem atıcı herhangi bir çay

Okuyanlara yardımcı olmak için düzenli menü yazmam lazım biliyorum.Bunun için uğraşacağım.
3-4 öğün ve yapabildiğim kadar dikkat etmek hedefim, hayalim 😂
Bakalım ne olacakkk 😍

S.a.ben onceden cuma yarismasindaydim ama suan kimse yok aktif bir grupta yok 🤔 siz devam edicekseniz size katilabilirmiyim
Aleykümselam hoşgeldiniz 🥰
ben de 5. takımdaydım sonra kapandı kilo aldım Zipzip ile Masterfit e başladım ama yine 70lerde kaldım
Yarış tarzı istiyorsanız orası aktif hala
Sohbet muhabbet tarzı olsun yarış geriyor derseniz de ben buradayım 🥰

Ahhh 70 ler bir gorsem cok oldu unuttum o kilolari. Gelip bir okiyim cok biraz tesvige ihtiyacim var gibi. Ama kararliyim İnsaAllah kisa istedigim gibi olup evdekilerede ornek olmaya 😊

Ahhh 70 ler bir gorsem cok oldu unuttum o kilolari. Gelip bir okiyim cok biraz tesvige ihtiyacim var gibi. Ama kararliyim İnsaAllah kisa istedigim gibi olup evdekilerede ornek olmaya 😊
Yapabilirsin tabi kiii 😍 inan küçükdeğişiklikler çok farkediyor. Öyle başla bence :KK66:
Küçük alışkanlıklar ekle hergün 1 limonlu yeşil çay, 1 yağ yakıcı kahve, 5000 adım atmak gibi :KK66:

Yine tutturamam ama şöyle bir rastlantı var: 111.gün 1.11 olacak eğer bugün başlarsam
Karşıma çok çıktı bu rakamlar ayın başından beri
Belki 10 kez saat 11.11 iken baktım
55 de çok çıktı
55 kilo olur muyum 111 gün sonra ne dersiniz :KK51:

Meyve özellikle kuru meyve ve kuruyemiş, beyaz un, paketli abur cubur en çok yediklerim.
Eğer bunları ve kaloriyi azaltabilirsem, sağlıklı ve az tükettiğim gıdaları arttırabilirsem ✅

Beni kurtarırsa salata kurtarır çünkü hem gözüm hem karnım doyuyor, sınırsız çeşitli ve düşününce mantıklı bir çözüm olarak gelen bişey var: misafirliğe gittiğimde salata için büyük bir kase isteyip baz olarak salata,üstüne de pilav çeşidinden bir iki kaşık koyup öyle tüketmek

smoothie, meyveli çay vs koymak için de bardak aldım dün 365 ml 🥰
500 ml de içiyodum ama ben biraz koyu seviyorum ve malzeme artıyordu tabii
Sonra bitiremiyordum çok geliyordu sinirim bozulyodu üstüne bişeyler daha yiyodum 😂
Bu ml iyi olacak

X