Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

Ben de şu 60.5 u bir kırabilsem niye böyle oldu bilmiyorum şuan aç duruyorum

Ben yine kilo almışım. 77,50 çıktım. Bunaldım artık. Bir süre gelmiycem buralara. Unutcam kilo olayını. Hatta belki de yeni kiloma alışıp alışverişe cıkacagım. Kendinize iyi bakın kızlar
Canım böyle şeyler olur havlu atma bak ben de 113 e düşmüştüm o kadar diyet spor kaçamaksız bilmem ne bir baktım 117 olmuşum ama yılmadım,yılmayacağım ve sonucunu almaya başladım. Haklısın çok umut kırıcı,sinir bozucu insan demek ki ben bundan sonra böyleyim diyor ama inan öyle değilsin bu kiloya alışmayacaksın.Eğer bu kilo yıllardır üzerinde olan kiloysa vermek çok zor oluyor. Belki düzenli spor yaptığın için kas kazandın onun artısı olabilir ama vücudun incelmiştir. Bir daha düşün bence

Ben de dumbell çalıştığım için kilom sabit ya kasa bağlıyorum spor hocasına soracağım onu

Ben de dumbell çalıştığım için kilom sabit ya kasa bağlıyorum spor hocasına soracağım onu
Ben de açıkçası geçen söyleyecektim sana aklımdan çıkmış bence sen de düzenli spor yaptığın için ilk etapta kaslar şişiyor ya su depoluyormuş o da tartıya ağırlık olarak yansıyor hatta araştırdım diyete ve spora devam edilince 2-4 haftada normale dönüyor yazıyordu.

Daha önceki düzenli spor yaptığımda da olmuştu aslında çok büyük bir ağırlık çalışmıyorum ama 2x2 daha iyi sıkılaşmak için

Bu link tatlışım

Hangi link canim. Bu hafta icin hedef kilom mu canim

Haftalık değil de
Nihai hedefini alıcam mesela 65 kg
Bir de ara hedef kilolarını alıcam mesela 3 er diyebilirsin ya da 2şer ve o kilolara ulaştığın tarihleri eklicem tabloya
Örneğin 2şer dersen 83-81-79 şeklinde 65 e kadar yazıcam

Selam
28 hafta vermiştim kendime
İlk 7 haftada 7 kilo vermek hedefim olsun
İkinci 7 haftada 6 kilo vermek hedefim
Üçüncü 7 haftada 5 kilo vermek hedefim
Dördüncü 7 haftada korumayı öğrenmek hedefiim

Nihai hedefim 60 olmak canim.
Ara hedef kilomda 2 şer canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…