Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

Kızlar uyuyor musunuz?😍Ara öğünümü yapıyorum 🤣adım 7724
20230922_103713.jpg

Günaydin kizlar dün kaloriyi yazmayi yine unutmusum :) 800 kalori olmus :)
Bugün tartildim 2.5 kilo vermisimm :):)
Hey maşallah :KK200:

Günaydın kızlarrrr🌺🌺🌺

Dün ki kaçaklamalardan sonra bu sabah Nesfit ile günümü açtım 😍😍
Kahvaltı yapmadım 1 tane Nesfit yulaf bar yedim şimdi çarşıya çıkıyorum kendime Türk kahvesi ısmarlayacağım😍🤣

Afiyetler olsun güzelim

Kizlar ben bide sey yapiyorum 1 su bardaga kiraz sapi cayi kayisi cayi bide yesil cay ücünü katiyorum 750 ml suya karistirip yarim limon suyu sıkıyorum icine iciyorum yapmak isterseniz :)
Kuzum her gün içme en fazla haftada 2 ,o da wc sıkıntı çektiğinde
Çünkü içinde bağırsak sistemini bozucu güçlü bitkiler var :KK43:

Tünaydın meleklerim

Anca uyanabildim kahvaltımı yaptım 2 küççük karabuğday ekmeği ve yarım parmak süzme peynirle
Şimdi kendime orman meyveli kahve yapıyorum onu içip ayılmaya çalışacağım. Kilom 115.6
Bu hafta bir ara 117 ye çıkmıştım ama onu saymıyorum 1 günlük bir şeydi. 116 yı kırmak bana yetti önümüzdeki hafta hedefim 113.5 olmak. 🙏

Öğle yemeğinde patates salatası var çok severim ah bir de yanında efendime söyleyeyim bir kısır, biraz börek,biraz da browni olaydı iyiydi 🤣🤣🤣

Ben yine kilo almışım. 77,50 çıktım. Bunaldım artık. Bir süre gelmiycem buralara. Unutcam kilo olayını. Hatta belki de yeni kiloma alışıp alışverişe cıkacagım. Kendinize iyi bakın kızlar 👋

Tünaydın meleklerim

Anca uyanabildim kahvaltımı yaptım 2 küççük karabuğday ekmeği ve yarım parmak süzme peynirle
Şimdi kendime orman meyveli kahve yapıyorum onu içip ayılmaya çalışacağım. Kilom 115.6
Bu hafta bir ara 117 ye çıkmıştım ama onu saymıyorum 1 günlük bir şeydi. 116 yı kırmak bana yetti önümüzdeki hafta hedefim 113.5 olmak. 🙏
Afiyet olsuun canım inşallah :KK200:

X