Hedef 22 Mayıs'a Kadar 55 Kilo Olmak

Canım biraz beklesen mi ya
Onun kalorisi yok gibiymiş di mi
İyice haşlayınca da mı yenmiyor
2 gün fazladan beklemiş oldum.
Konjak noodle kalorisi 100 gr 10 kalori karbonhidrat neredeyse sıfır ama tuhaf bir hissi var ramen çok severim bir hevesle yaptım doyursaydı idare ederdim de onda yok. Neyse aldım artık bir de ekstra haşlayayım bakim🤷‍♀️

2 gün fazladan beklemiş oldum.
Konjak noodle kalorisi 100 gr 10 kalori karbonhidrat neredeyse sıfır ama tuhaf bir hissi var ramen çok severim bir hevesle yaptım doyursaydı idare ederdim de onda yok. Neyse aldım artık bir de ekstra haşlayayım bakim🤷‍♀️
Tamam canım bakalım ne dicek

Afiyet olsun maksat tatlı isteğini köreltmek olsun o kadar. Tümden kesmek çok zor
Siz böyle yaptıkça kötü hissediyorum yaaa
Ya beni de götür ya da hiç gitme gibi 😁

Kahvaltı 10.00

1 dilim kepekli tereyağlı ballı ekmek
1 dilim kaşar peyniri
1 dilim beyaz peynir
1 haşlanmış yumurta
1 domates
1 salatalık
2 adet ceviz

Öğle yemeği 12.30

3 küçük köfte
2 bardak ayran

Atıştırmalıklar
1 fincan orta şekerli kahve
İkisi ayrı vakitte 23 gr un kurabiyesi

Akşam yemeği 17.30

4 küçük köfte
1 küçük kase yoğurt
Karpuz 200 gr

Toplam kalori 1212
Saatteki değerler ;
Adım 15235
Kalori 337

Kahvaltı 10.00

1 dilim kepekli tereyağlı ballı ekmek
1 dilim kaşar peyniri
1 dilim beyaz peynir
1 haşlanmış yumurta
1 domates
1 salatalık
2 adet ceviz

Öğle yemeği 12.30

3 küçük köfte
2 bardak ayran

Atıştırmalıklar
1 fincan orta şekerli kahve
İkisi ayrı vakitte 23 gr un kurabiyesi

Akşam yemeği 17.30

4 küçük köfte
1 küçük kase yoğurt
Karpuz 200 gr

Toplam kalori 1212
Saatteki değerler ;
Adım 15235
Kalori 337
Afiyetler olsun 😘

Ayyy anamm 20 kg soğan ayıkladım buzluğa koydum canım çıktı ya üfff bir de koktu ki 🤣 evi havalandırmaya çalışıyorum siz deyin yağmur ormanları kokusu ben diyeyim gül bahçeleri bastım eve kokuları 🤣tavuklu içli pilav yaptım eşime ben de sadece haşlama tavuk göğüs yiyeceğim ☺️

Bize kaptanlık etsin dimi😂

İnsan bu beslenme düzenine de alışıyor mide nasıl bir şey ise çabuk küçülüyor şuan azcık yiyeyim duyuyorum.
Garip bir şekilde ben de ama şu an yediklerim için geçerli. Kendi sevdiklerimi yesem fazla yerim gibime geliyor o yüzden tatlarına bile bakmıyorum 🤷‍♀️

Ayyy anamm 20 kg soğan ayıkladım buzluğa koydum canım çıktı ya üfff bir de koktu ki 🤣 evi havalandırmaya çalışıyorum siz deyin yağmur ormanları kokusu ben diyeyim gül bahçeleri bastım eve kokuları 🤣tavuklu içli pilav yaptım eşime ben de sadece haşlama tavuk göğüs yiyeceğim ☺️
Nasıl yani canım kuru mu taze mi ilk defa duydum buzluğa soğan konulduğunu öğrenmek isterim

Garip bir şekilde ben de ama şu an yediklerim için geçerli. Kendi sevdiklerimi yesem fazla yerim gibime geliyor o yüzden tatlarına bile bakmıyorum 🤷‍♀️
Sevdiğim şeyleri ben de yesem yerim mutfağa girdikçe kurabiyeleri görünce nasıl canım istiyor biraz komşuya verdim biraz anneme biraz kaldı eve 😂sözde kocama yaptım ama dedim bu gece yerim ben bunları 😂kocama kadar bıraktım yarın yine yaparım napayım😂

X