HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

İnofolic ve gynapol kullanan pcoslular nasıl etki gördünüz? 31 mayıstaki reglimle beraber başladım ben kullanmaya. Haziranda olmadı hamilelik. Pcos olunca ve biraz takıntılı bir insanım olmayacakmış hiç stresine girdim 🥹

Kızlar gunaydın bugun kontrolüm vardı malum.ayaklarım geri geri gidiyordu hissetmiştim . bebek 8+3 ancak gelısımı durmus malesef gecen haftada kalmıs.muhtemelen anomali vardı diyor doktorumuz .salı gunu kurtaj olacagım nasıpse vakumlu. Insallah en kısa zamanda tekrar nasıp olur ne dıyım 🤲🏻 sdaak sdaak tabloda guncelleyebılırsın benı canım😢😢

İnofolic ve gynapol kullanan pcoslular nasıl etki gördünüz? 31 mayıstaki reglimle beraber başladım ben kullanmaya. Haziranda olmadı hamilelik. Pcos olunca ve biraz takıntılı bir insanım olmayacakmış hiç stresine girdim 🥹
Hiç bu strese girmeyin bende etkisi bır ayda yumurta yapmak oldu ama benim tedavi degiştiği için bıraktırmıstı doktorum doktorunuza danısın mutlaka yumurta takibi falan yapmak isteyebilir

Hiç bu strese girmeyin bende etkisi bır ayda yumurta yapmak oldu ama benim tedavi degiştiği için bıraktırmıstı doktorum doktorunuza danısın mutlaka yumurta takibi falan yapmak isteyebilir
Doktorum 6 ay deneyip gel dedi açıkçası hiç hoşlanmadım kendisinden. Asıl istediğim doktora randevu yoktu adetimin 3. Günü bu doktora bulabilmiştim sorsam da cevaplıcak bi tip değil malesef 😕 bebişleriniz sağlıkla gelsin inşallah bu arada 🌸 geçen ay daha tam etkisini göstermemiştir bu ay gösterir inşallah umudundayım. İlk denememizdi zaten burda ağlıyorum size ama uzun zamandır deneyip olmayanlara ayıp ediyorum özür diliyorum

Kızlar gunaydın bugun kontrolüm vardı malum.ayaklarım geri geri gidiyordu hissetmiştim . bebek 8+3 ancak gelısımı durmus malesef gecen haftada kalmıs.muhtemelen anomali vardı diyor doktorumuz .salı gunu kurtaj olacagım nasıpse vakumlu. Insallah en kısa zamanda tekrar nasıp olur ne dıyım 🤲🏻 sdaak sdaak tabloda guncelleyebılırsın benı canım😢😢
Canım rabbim daha güzelini en iyisini yazsın kaderine 💕

Doktorum 6 ay deneyip gel dedi açıkçası hiç hoşlanmadım kendisinden. Asıl istediğim doktora randevu yoktu adetimin 3. Günü bu doktora bulabilmiştim sorsam da cevaplıcak bi tip değil malesef 😕 bebişleriniz sağlıkla gelsin inşallah bu arada 🌸 geçen ay daha tam etkisini göstermemiştir bu ay gösterir inşallah umudundayım. İlk denememizdi zaten burda ağlıyorum size ama uzun zamandır deneyip olmayanlara ayıp ediyorum özür diliyorum
Pcosun en büyük dusmanı stres bak ben yaptım stres var olan döngülerim olmaz oldu o yüzden sakın kalmaya calıs doktor içine sinmedi yse hemen diğer doktora randevu bul onun dısında da sağlıklı beslen ve kafanı dinle fazla kilon varsa onu ver mutlaka plastiği çıkar hayatından

Kıyamam ben de buradan çok üzüldüm 😞 Allah hayırlısını versin..
Umuyorum en yakın zamanda sağlıkla sıhhatle tekrar gebelik nasip eder, kucağına alırsın 😞😞

Pcosun en büyük dusmanı stres bak ben yaptım stres var olan döngülerim olmaz oldu o yüzden sakın kalmaya calıs doktor içine sinmedi yse hemen diğer doktora randevu bul onun dısında da sağlıklı beslen ve kafanı dinle fazla kilon varsa onu ver mutlaka plastiği çıkar hayatından
Çooook teşekkür ediyorum 🩵🩵🩵 iş olarak da stresliyim ağustos gelirse rahatlarım 🫠 kilo vermek o kadar zor ki 🥲

Kıyamam ben de buradan çok üzüldüm 😞 Allah hayırlısını versin..
Umuyorum en yakın zamanda sağlıkla sıhhatle tekrar gebelik nasip eder, kucağına alırsın 😞😞
Canım Allah razı olsun belki de engelli bir cocuktu ve cok acı cekecekti Rabbim onun ıcın en hayırlısını verdi belkide biz elbet üzülüyoruz beşer olarak ama Allahım kaldıramayacagımız yuk vermesin hiç birimize🤲🏻❤️

Canim yazmak istedim. Burada cocuk isteyen planli olmasini isteyen cogu insan yumurtlamasini ovulasyon testleri ile takip ediyor. Ben de senin gibiyim eger yumurta kivami akintiya rastlarsam ne ala, eger rastlamiyosam testte pik gordugum gun ve sonraki catlama gununde bile hicbir belirti gostermiyor vucudum. Ama bu demek degil ki sen yumurtlamiyosun. Belki stresten dolayi gec yumurtluyosundur ya da erken eger vucudunu cok etkiliyorsa. Sana tavsiyem uygulamalar yerine ovulasyon testleriyle yumurtlamani takip etmen, hic sikinti etme❤️ Eger doktora gorunduysen bir sey oldugunu soylemediyse telas yapmana kendini dinlemene gerek yok. Inan dinleye dinleye kendimizi ya da burayi okuya okuya insan olmayan seyleri de oluyor gibi dusunuyor🥺🙏🏻
9 ay önce düşük yaptım 3 ay korunmani istiyorum dedi doktor 6 ay korunduk sonrasında kontrole gittim sıkıntı Yok dedi doktor bu arada 6 ay korunma sebebim Ocak ayında eşimin tayini çıktı oğlumun okulundan dolayı biz gidemedik 4 ay sonra izine geldi önemli günlerde yanımda değildi tutmadı dedim Haziran da geldi tekrar onda da tutmadı şimdi de birlikteyiz ama tutarmi tutmaz mi hiç bilmiyorum geçen ay adetimden önce çok ağrım vardı kasıklarımda ve 5 gün erken adet oldum 26 günlük döngüm 24 e düştü 27 ye çıktı sonra tekrar 24 şimdi de 21 e düştü sanırım stres yüzünden böyle oldu da rabbim hayırlısını versin inşallah hepimize kolaylıkla

çok geçmiş olsun rabbim sağlıkla tekrar nasip etsin bende 30 ekimde ilaçla düşük yaptım vakumla aldılar umarım tez zamanda sağlıkla tekrar hamile kalırız

Öncelikle çok geçmiş olsun 3 kürtajım var sizi çok iyi anlıyorum Rabbim sabrını versin sadece tesellisi yok bu konunun 🥹 ilk kaybınız mı acaba bu

çok geçmiş olsun rabbim sağlıkla tekrar nasip etsin bende 30 ekimde ilaçla düşük yaptım vakumla aldılar umarım tez zamanda sağlıkla tekrar hamile kalırız
Aminnn canım benım insallah en kısa zamanda hayırlısıyla 🤲🏻
Öncelikle çok geçmiş olsun 3 kürtajım var sizi çok iyi anlıyorum Rabbim sabrını versin sadece tesellisi yok bu konunun 🥹 ilk kaybınız mı acaba bu
Evet canım malesef ilk bu oncesınde bır dogumum var Allah omur versın oğlum 4 yasında🤲🏻 sizin kürtajların sebebi nedir?

Aminnn canım benım insallah en kısa zamanda hayırlısıyla 🤲🏻

Evet canım malesef ilk bu oncesınde bır dogumum var Allah omur versın oğlum 4 yasında🤲🏻 sizin kürtajların sebebi nedir?
Evet daha önce sağlıklı gebeliğiniz varsa muhtemelen bebekte anomali olabilir böylesi daha hayırlı olmuştur inşallah 🫶🫶 benim kan pıhtılaşması büyük ihtimalle genetik test verdik onun sonucunu bekliyoruz en son 21 mayısta oldu kürtajım

X