HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar ben 5 temmuzda yumurtladığımı düşünmüştüm yani fotoğrafta gördüğünüz gibi ikiside eşitti sonra silikleşmişti zaten fakat şimdi tekrar koyulaşmaya başladı test tekrar mı yumurtluyorum yoksa pkostan dolayı lh mı yükseliyor yada kürtaj olduğum hamileliğimide lh testim yüksek çıkmaya başlamıştı ordan anlamıştım ama acaba ovulasyon üzerinden 4 gün geçti henüz bu kadar çabuk yükselir mi onuda anlamadım bi bakıp fikrinizi almak istiyorum sdaak sdaak @semocann Freshmommy Freshmommy @halolita ve etiketleyemediğim canım kızlar Eki Görüntüle 3450197 @duskapani
Merhaba canım Bu test bayağı pik sanırım bence kesinlikle 2 yumurtlama olabilir mesela ben korunmayı bıraktım Ama 2 kere yumurtladım ve bunu vücut ısımdan anlamıştım 3 gün arayla düşüp tekrar çıkmıştı batmalarım da o ay çok fazlaydı yani çok normal bence kesinlikle ikinci olabilir istersen tedbir alıp tekrar değerlendir 🤗

Kızlar selam, 10 gündür filan buraya girmiyorum sanırım nasılsınız? Ben ev topluyorum bu hafta sonu taşınıyoruz. İyi geldi taşınma işi bu ay çocuk filan düşünmüyorum spontane yaşıyoruz😅 Böylesi daha iyiymiş gerçekten diğer aylar çok stres olmuştum özellikle geçen ay. Şimdi ne ısı takibi yapıyorum ne ovulasyon testi. Olursa olur olmazsa da önemsemiycem artık. İnşallah herkesin gönlüne göre olsun buradaki herkesin sağlıklı evlatları olsun kısa zamanda💖
Hoşgeldinnnn 🦋 bende ev taşıyacağı bakalım belki vardır bir keramet 😂 tablodan gördüm adet günlerimiz yakın benim bat 22 Temmuz, o tarihlere yakın test yaparsan etiketle bende yaparsam haber veririm :)

Kızlar selam herkese normalde bu ay hiç ovülasyon vs yapmamıştım bugün şiddetli kasım ağrım olunca yapmaya karar verdim öncesi yok yapmadığım için 🥹 sizce peak mi

Sat 29 haziran döngünün 13. Günü

Femometer %85 ölçüyor

Birde bu saatte yaptım tabi😥

Eklentiler

• IMG_6111.jpeg
    IMG_6111.jpeg
    137,7 KB · Görüntüleme: 46
Merhaba canım Bu test bayağı pik sanırım bence kesinlikle 2 yumurtlama olabilir mesela ben korunmayı bıraktım Ama 2 kere yumurtladım ve bunu vücut ısımdan anlamıştım 3 gün arayla düşüp tekrar çıkmıştı batmalarım da o ay çok fazlaydı yani çok normal bence kesinlikle ikinci olabilir istersen tedbir alıp tekrar değerlendir 🤗
Sabah değerlendirmiştim yarın akşam falan tekrar değerlendirelim o zaman 🫶🫶🫶

Hanımlarr, benim ovulasyon günüm pazar-pazartesi günüydü. Çarşamba günüde korumasız şekilde yaptık. Hamile olma ihtimalim olbilirmi? Yoksa ovulaysondan sonra olduğu için hamile kalmammı? Çocuktan vazgeçtim istemiyorumda🥺

sdaak sdaak benim SAT 28 HAZİRAN BAT 24 TEMMUZ DÜZELTİRMİSİN rica etsem yazmıştım ama önceki tarihler duruyor birde kimse son halini güncellememis hiç mı hamilelik yok acaba

birde merak ettiğim diğer konu herkes yumurtlama gününü biliyor. ben sadece uygulama ile anlıyorum ama kendimde bilemiyorum misal uygulamadaki tarihte yumurta akı kıvamlı akıntı gelmiyor kasik batması olmuyor sadece sıcak basması oluyor bende mi sıkıntı var acaba bilemedim. eşimle çok sancılı bir süreçten geçiyoruz onda stres bende stres acaba yumurtlama olmuyor mu diye kafama taktım

birde merak ettiğim diğer konu herkes yumurtlama gününü biliyor. ben sadece uygulama ile anlıyorum ama kendimde bilemiyorum misal uygulamadaki tarihte yumurta akı kıvamlı akıntı gelmiyor kasik batması olmuyor sadece sıcak basması oluyor bende mi sıkıntı var acaba bilemedim. eşimle çok sancılı bir süreçten geçiyoruz onda stres bende stres acaba yumurtlama olmuyor mu diye kafama taktım
Canim yazmak istedim. Burada cocuk isteyen planli olmasini isteyen cogu insan yumurtlamasini ovulasyon testleri ile takip ediyor. Ben de senin gibiyim eger yumurta kivami akintiya rastlarsam ne ala, eger rastlamiyosam testte pik gordugum gun ve sonraki catlama gununde bile hicbir belirti gostermiyor vucudum. Ama bu demek degil ki sen yumurtlamiyosun. Belki stresten dolayi gec yumurtluyosundur ya da erken eger vucudunu cok etkiliyorsa. Sana tavsiyem uygulamalar yerine ovulasyon testleriyle yumurtlamani takip etmen, hic sikinti etme❤️ Eger doktora gorunduysen bir sey oldugunu soylemediyse telas yapmana kendini dinlemene gerek yok. Inan dinleye dinleye kendimizi ya da burayi okuya okuya insan olmayan seyleri de oluyor gibi dusunuyor🥺🙏🏻

Hanımlarr, benim ovulasyon günüm pazar-pazartesi günüydü. Çarşamba günüde korumasız şekilde yaptık. Hamile olma ihtimalim olbilirmi? Yoksa ovulaysondan sonra olduğu için hamile kalmammı? Çocuktan vazgeçtim istemiyorumda🥺
Hamile olma ihtimaliniz olabilir bence. Hangisini istiyorsaniz oyle olsun insallah ama bi bekleyin bakalim🙏🏻 Umarim sonucu sizin istediginiz gibi olur eger cocuk istemiyorsaniz da🙏🏻

duskapani duskapani canım hoşgeldinn kolay gelsin burası bile 28 derece oldu mu nefes alamıyor insan orayı düşünemiyorumm😂
Hoşbuldum canım, 28 olsa nasıl sevinirim ama burası Ekim’de filan 28 oluyor ancak😅
Keşke 28 olsaydı bizim burası 45 derece 😂
Sen nerede yaşıyorsun canım?

Hoşgeldinnnn 🦋 bende ev taşıyacağı bakalım belki vardır bir keramet 😂 tablodan gördüm adet günlerimiz yakın benim bat 22 Temmuz, o tarihlere yakın test yaparsan etiketle bende yaparsam haber veririm :)
Burada gördüğüm kadarıyla ev taşıyanlar genelde hamile kalıyor ama bakalım😂😂 Tamam canım test yaparsam etiketlerim sen de etiketle hayırlısı olsun inşallah hakkımızda🥰🤲

Canım yumurta 12-24 saat yaşıyor diye bir bilgi var buna göre sanki hamilelik olmaz gibi ama. Bu bilgi herkeste kesin böyle mi bilmiyorum tabii. Hakkında hayırlısı olsun🌼

Kızlar selam herkese normalde bu ay hiç ovülasyon vs yapmamıştım bugün şiddetli kasım ağrım olunca yapmaya karar verdim öncesi yok yapmadığım için 🥹 sizce peak mi

Sat 29 haziran döngünün 13. Günü

Femometer %85 ölçüyor

Birde bu saatte yaptım tabi😥
%85 ise henüz olmamış gibi canım tabii saatin de etkisi olabilir. Sen bugün sıvı alımına dikkat edip öğlen gibi tekrar yap bence. Bir de innovita daha net belli ediyor bu testin iki çizgisi de ne kadar silik öyle.

sdaak sdaak benim SAT 28 HAZİRAN BAT 24 TEMMUZ DÜZELTİRMİSİN rica etsem yazmıştım ama önceki tarihler duruyor birde kimse son halini güncellememis hiç mı hamilelik yok acaba
Valla yazanları güncelliyorum ben ama yazmayan o kadar çok kişi var ki artık ne yapayım bilmiyorum zaten Temmuz 20 den sonra isteyen kim varsa yeni grup açabilir

%85 ise henüz olmamış gibi canım tabii saatin de etkisi olabilir. Sen bugün sıvı alımına dikkat edip öğlen gibi tekrar yap bence. Bir de innovita daha net belli ediyor bu testin iki çizgisi de ne kadar silik öyle.
bir gebenin günlüğü neden böyle silik anlamadım sabah kalktığımda tam kurumuştu peak değil gibiydi ama sanki bugün peak olur gibi bakalım

X