Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hakkında hayırlısı olsun cnm öncelikle
ben çok istedim ilk hamileliğimde ikiz olsun ama oğlum doğunca birde ikizi olsa ne yapardım acaba dedim.çok gazlı bir bebekti ve hareketli maşallah.
şuanda ikinciyi düşünüyoruz ikiz olursa sevinirim hatta ailemde de ikiz var . .birşekilde büyüyorlar ve birbirleriyle oynuyorlar benim oğlum evde çok sıkılıyor arkadaş istiyor.
tabi riskleri de var erken doğum gibi.
Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah.

canim hastaneye gittiginde ne islemler yapiliyor gun gun burayada yazarmisin bilgilenmis oluruz. Ben kucuk sehirdeyim sureci bilmem iyi olur
tabi yazarım. daha once raporumu cıkartıp ılaclarımı almıstım. adete bır hafta kala progesteron testı yapıp ıgnelere basladık. adetın 4. günü kontrole cagırdı. ek iğnelere baslanacak

tabi yazarım. daha once raporumu cıkartıp ılaclarımı almıstım. adete bır hafta kala progesteron testı yapıp ıgnelere basladık. adetın 4. günü kontrole cagırdı. ek iğnelere baslanacak
Canim benimde birkacaya olmazsa il disina gitcem ve calisiyorum o yuzden simdiye kadar tup bebek tedavisi icin doktora kac kez gittin yani igneleri kendinmi oldun dontormu yapti

Canim benimde birkacaya olmazsa il disina gitcem ve calisiyorum o yuzden simdiye kadar tup bebek tedavisi icin doktora kac kez gittin yani igneleri kendinmi oldun dontormu yapti
iğneleri kendim yapıyorum canım rapor cıkana kadar ıkı kere gıttım. ılaca baslarken bı gıttım. sımdı adetın 4. gunu gıtcem ondan sonrada 2-3 gune bır cagırıyormus.

İlk çocuk da havuç suyu çok icirmistim ama sanki ben keçiboynuzu ve havuç aynı zamanda yapılmaz diye hatırlıyorum
Hosbulduk

Günaydın kızlar ,topiğiniz size sana getirsin ben de geçen yıl ekimin sonunda hamile olduğumu öğrenmiştim, şimdi üç buçuk aylık kızım var, herkese nasip olsun :)
Özellikle hamilelik kadın için hem fizyolojik hem psikolojik olarak dönüm noktası, umarım bir an önce çift çizgi ile karşılaşırsınız, sevgiler ..

evet risk var ama 2,5 yaşındaki kızımda tek büyüyor canı sıkılıyor devamlı arkadaş istiyor günümüz koşullarında çalışan anne bana hep bir arkadaşa götüremiyoruz onu. ben şansımı denemeye karar verdim gerisi allaha emanet

teşekkürler güzel dilkelerin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…