Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bugün ignenin12. Günü resimde üstteki 6.gune ortadaki 10. Gune en alttaki 12. Gune ait Eki Görüntüle 2197211
canım sanki silik bir çizgi var gibi sen çatlatma ignesmi olmuştun yoksa aşılamamı. Bende bugun test yaptım bata son 4 silik bile çıkmadı bu ayda olmadı üzüldüm ve karamsırlığa kapılıyorum artık

Merhaba çok merak ettiğim bir şey var daha önce çatlatma iğnesi klomen falan kullandık tedavi olumlu olmadı. Bugün çatlatma iğnesinin 10. Günü ve çok yoğun akıntım var. Günlük ped kullanıyorum. Böyle olan var m aranızda ?

kızlar bana hamilesin artık test yapma deyin :KK70: var demi koyulaşma

Eklentiler

• CYMERA_20181012_111940.jpg
    CYMERA_20181012_111940.jpg
    40,7 KB · Görüntüleme: 50
Kizlar bisey soracam agustosta 26.gun adet oldum eyluldese 31.gun adet oldum yani adetlerim duzensiz simdi ben hangi gunu baz almam lazim 31 i baz aldim ama bilemedim

bende yap
Evet yumurtlama donemindeyim bende. Ben de ovulasyon testiyle takip ediyorum bugün de baktim yok hala silik bi kac güne olur çalışıyoruz:)
tım az önce benımde silik 13 yada 14 ü çift çizgi olur gibi oluyor. çifti görünce nasıl degerlendiriyorsun. ben çift çizgi ve ve peşindeki 2 gün peş peşe degerlendiriyorum

X