Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İkiz ya da üçüz zorluğunu az çok tahmin ediyorsunuzdur:) Tabi ki buna siz karar vericeksiniz bunu başarabilirmiyim diye.. Bu ay es geçersen bidahaki aylarda olmaz ise daha çok strese girip keşke deneseydim o ay da diyebilirsiniz. Bu ay deneyip tek bebek te oluşabilir. Herşey Allahtan tabiki ama ben olsam denerdim, herşey gönlünüzce olsun :KK15:

amin hepimizin inşallah :)

Merhabalar eşim varikosel bu değerler ile 1. Çocuğumuza normal yolla kaldık 2015 de doğurdum
2. Çocuk için tekrar test verdik hareketsiz %79 olmuş kadın doğum Dr normalde bu değerler ile aşılama yaparım ama ilk çocuğu tedavisiz kalmışsın bi kaç deneyelim dedi takviye ilaç omega falan verdi
Foto yukluyorm
Eki Görüntüle 2196930
topiğimize hosgeldin canımbu değerlerle hamıle kalman cok ıyı . inşallah yıne tedavıye gerek kalmadan haıle kalırsın. ileri hızı arttırmak ıcın kecıboynuzu ve havuc suyu onerıyorlar canım. belki sansınızı arttırır. yaş kac bu arada?

günaydın kızlar bende adet oldum malesef.:KK43:( çok üzüldüm bir iki aydır deniyoruz henüz ama insan hemen olsun istiyor. Ay içinde pozitif görmem herhalde kimyasal olduğumu düşündürdü bana (testi hala saklıyorum hala çift çizgi) limoncicegi41 limoncicegi41 canım hamile listesinden silebilirsin beni bat 11/11/2018
canım hiççç üzülme. kimyasalın pesinden hemen olur inşallah.

nasip canım dediğin gibi ben 5 kere hamile kaldım ama hıc bırı 8. haftayı gecmedi. doktor sebepde gösteremiyor. yarım rahimliyim ama o sebep degıl dıyor doktor. pıhtılasma genetik vs bütün testler yapıldı hafıf pıhtılasma var ama doktor o da sebep degıl dıyor. özetle elden bır sey gelmiyor denemekten baska. ilk cocugun dünyaya geldi sanırım . bu harika bir tane olduysa gene olur canım
canım patolojiye gitti mi peki bebekler? benim ilk düşüğümde patolojiye gönderdi doktor ,turner sendromu demişti, tamamen döllenme sırasında oluşan tesadüfi bir durum demişti ,keşke sen de patoloji testi isteseydin

canım patolojiye gitti mi peki bebekler? benim ilk düşüğümde patolojiye gönderdi doktor ,turner sendromu demişti, tamamen döllenme sırasında oluşan tesadüfi bir durum demişti ,keşke sen de patoloji testi isteseydin
ikincide göndermiştim ama sadece gebelik materyali diye sonuc geldı düşük nedenı hakkında bısey demedı.

beklenen gün bugün ve benim kırmızılar gecikmeden geldi. Bu ay da nasip değilmiş demekki

X