Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bende bilmiyorum ne zaman yumurtladığımı ilk hamileliğime adet bittiğinde kalmıştım. Adet bitimi olmaz sanıyordum. Şimdi 4,5 yaşında bir kızım var geçen ay adetin üstünden 22 -25 günleri arasında çalışma yapmıştık olmadı.:)) Bu ay ise bir boş bir dolu çalışıyoruz. Çok merak ediyorum.

Hatta bugün bir şaçmalık yaptım. adetime daha 15-16 gün var ben test yaptım (Adet bitimi olduysa yumurtlama eğer bebek var mı diye)

canim bendr bugubhsg yaptirdim. Sana doktor antibiyotik yazmismiydi hsg sonrasinda benim agrimda cok oldu

canim bendr bugubhsg yaptirdim. Sana doktor antibiyotik yazmismiydi hsg sonrasinda benim agrimda cok oldu
Geçmiş olsun canım yok yazmadı hatta hiçbişey demedi ilaç kullan korun filan diye. Ben anestezili olduğum için sadece sonrasında kasıklarımda çok hafif sancılarım oldu

Kızlar ben erken yumurtlamıştım geçen hafta bu hafta bel ağrım ve göğüs ağrım var basende bulantım oluyor bu kadar çabuk belirti olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…