Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
erken gebelik testinin hiçbir anlamı yok canım ben bunu gördüm orada çıkmayıp normal testte cıkanıda cok gordum. yanı cnm bazılarında normal testtede 4 5 gun kala silik çıkabiliyor. o yüzden erken gebelik testine çok takılma
Haklısın canım adetime 2 gün kldı bekliyeceğim bakalım

kuzum kaç yıldır evlisin? ne zamandır korunmuyorsun? hiç gebe kaldın mı? yaşayan cocugun var mı? yaş kac? daha once herhangı bır tedavı uygulandı mı?
canım 7 yıldır evlıyım, 6 yaşında oglum var, 1.5 senedir korunmuyorum,31 yaşındayım, hiçbir tedavş uygulanmadı hormon ve progestron tahlili yapıldı en sonda hsg çekildi

kızlar ben pazartesi hsg çektirdim. dünde ovulasyon testinde pozitif yakaladım ama yapıp yapmamak arası bile kalmıştım çünkü daha erken diye. geçen ay 18 de ovulasyon pik yapmıştı bu ay 11 de yapma durumu olabilir mi? yoksa hsgden kaynaklı bir sorunmu sizce.

kızlar ben pazartesi hsg çektirdim. dünde ovulasyon testinde pozitif yakaladım ama yapıp yapmamak arası bile kalmıştım çünkü daha erken diye. geçen ay 18 de ovulasyon pik yapmıştı bu ay 11 de yapma durumu olabilir mi? yoksa hsgden kaynaklı bir sorunmu sizce.
Yaa ne zor bu işler. Benimde yumurtlama dönemim geçti ama hala yumurtlamadım. Akıntım da oldu ama ateşim hala düşük bende merak ediyorum hsgden mi diye

bu arada ben de regl olmayı bekliyorum, hsg çektiricem ama regl'im de gecikti :KK43: şu incir kürü tüm dengemi bozdu. bebekte yok, regl de! :KK61:

Yaa ne zor bu işler. Benimde yumurtlama dönemim geçti ama hala yumurtlamadım. Akıntım da oldu ama ateşim hala düşük bende merak ediyorum hsgden mi diye
canım sen ovulasyon testindenmi takip ediyorsun hsgden sonra birde canım seninde kanaman varmı akıntı ile beraber

canım sen ovulasyon testindenmi takip ediyorsun hsgden sonra birde canım seninde kanaman varmı akıntı ile beraber
Kanamam bitti artık ama 5 gün kadar leke şeklinde geldi. Ben ateş ölçerek takip edyorum ama bugün 17. Günüm hala çatlama olmadı benim adetler düzenlidir en geç 15. Gün yumurtlamam olur sanırım hsg böyle yapıyor

Kanamam bitti artık ama 5 gün kadar leke şeklinde geldi. Ben ateş ölçerek takip edyorum ama bugün 17. Günüm hala çatlama olmadı benim adetler düzenlidir en geç 15. Gün yumurtlamam olur sanırım hsg böyle yapıyor
canım keşke sende ovulasyon testi alsaydın benim adette en az 33 günde olurum ve ovulasyon 19 da falan olurdu oylesıne yaptım test daha erken haftaya başlarım diyordumç-. Hsgden dolayı birşeyler değişti şimdide agrımmı var yoksa yumrtlamadanmı agrı anlamadım seninde o dönem çatladıysa anlamamış olabilirsin.

Canim pik her ay degisiyor bence benim bi ay 18.gun oldu bi ay daha erken

X