Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ilkinde 16.gun pik olunca gec yumurtluyorum sandim 2.sindede gec basladim sanirim her ay farkli oluyor 3q gunde bir oluyordum ama bu ay 26.gun adet oldum of her sey karisti
Bende 26 oldum. 12. Gun sabah pik yapti. En mantikli olan 10. Gun baslayan testler. Gecen ay 12. Oldum bu ay 16. Pik oldu. Valla hic belli olmuyo

Merhaba kızlar çatlatma iğnesi yapıldı fakat erken gebelik testi yaptım nwgatif erken gebelik testi konusunda bilginiz var mı ilk defa yaptım

limoncicegi41 canım benim agrım hsg çekildiği anda çok oldu sonra yoktu ama 3 saat sonra falan snakı adet agrısı gibi ama çok felaket agrım oldu ya dayanamadım agrı kesıcı aldım geçmedi. antibiyotik ve bir agrı kesici daha aldımda öyle geçti

Merhaba kızlar çatlatma iğnesi yapıldı fakat erken gebelik testi yaptım nwgatif erken gebelik testi konusunda bilginiz var mı ilk defa yaptım
erken gebelik testinin hiçbir anlamı yok canım ben bunu gördüm orada çıkmayıp normal testte cıkanıda cok gordum. yanı cnm bazılarında normal testtede 4 5 gun kala silik çıkabiliyor. o yüzden erken gebelik testine çok takılma

Hanımlar bişey sormak istiyorum bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim. Benim TSH değerim ilk yaptırdığım tahlilde 6.12 çıktı ilaca gerek yok dediler 2 ay sonra tekrarladım 4.16 çıktı. Başka bir doktora gösterdim bu sonucu oda aynı şeyi söyledi ilaç yazmadı. Fakat ben kime soruyorsam bu değerle ilaç kullandıklarını söylüyorlar. Başka bir doktor buldum ona gitmeye karar verdim adetimin 3.günümü ölçülüyor bu TSH değeri yoksa herhangi bir gün gitsem ölçüm yaparmıla ?

Mrb canım TSH değeri herhangi bir gün ölçülebilir benimde sürekli yükselip düşüyor ilaç kullanıyorum ama 6da ilaç vermesi lazımdı bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…