Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
burcum yay yükselenim de kova

Ben de 32 yaşımda evlendim ama hayatımda ilk defa cam sildim bekarken sagolsun annem gelir temizlik falan yapardı. Evlenince iş başa düştü önleri ben arkaları eşim siliyor.
buda güzel..biz ikinizde tembeliz

Hiçbir şey yok güzelim. Alerjik değil. Akneli değil. Düz kuru bir cilt. Gerçekten sadece kuru
Hoşgeldin öncelikle :) bende içerik değil ürün ve hangi ürünün nesi güzeldir cevapları var hatta kalın bağlıyorum

Saka bi yana kore menşei ürünlere goz kirparsan missha, barulab, purito, Klairs, Cosrx öneririm( missha Klairs kullandım barulab açmadım daha hepsi de nemlendiriciligi olan ufak da olsa renk eşitliği sağlayan ürünler

Hado labo - kore ürünü bunu da şimdi kullanıyorum ilk sürünce beyazlık bırakıyor mineral filtreli ama parlak duruyor canlı geçiyor beyazlık yani

Fiyatı koreye göre uygun piyasaya göre pahalı cok güzel dermokozmetik markalardan la roche, aven, bioderma öneririm ( hepsinin her cilt tipine göre çeşidi var)

Ben karmayim ona göre alıyorum

Beni koymayı unutmuşlar hepsi birlikte irrite etmiyor mu ya retinol cvit aha birlikte bomba gibi patlamaz mi
ayrı ayrı sürse sıkıntı olurda üretim yapılırken ona göre yapıyorlar tek bir üründe yapacaklarsa birbirini dengeliyordur

burcum yay yükselenim de kova
Hic alakası yok burçlarının temizlik hassasiyetin için ben burçlara çok inanırım da bilgim de vardır bi ara ciddi ciddi merak salmıştım.

Dur sihirli küreme bakıyorum senin kök burcun nizipmis ordan geliyormuş bu aceci ayse hanımciligin

Tam isabet benim annem de Nizipli. Hiç şaşırmadım bir gün kardeşim banyoda cam rafın üzerine düşmüş ve poposu baya derin kesilmişti. Annem koştu banyoya. İyice yıkadı keseledi ondan sonra götürdü hastaneye

Ben bu mesajı saçlarımı kuruturken bir sindireyim sanki italyanca okuyorum gibime geldi hoşbuldum tatlım teşekkürler

Ben iki aydır kolajen kullanıyorum ama saç dökülmesinin durması dışında bir farklılık olmadı
daha 2 ay olmuş ama ...
ayy vallahi ben
geçtiğimiz aylarda banyoda kaydım düştüm kuyruk sokumum kaymış meğer
yere düştüm diye tekrar yıkandım o halimle ağlaya ağlaya birde sağı solu kontrol ettim dağınıklık var mı diye ve öyle hazırlandım çıktım erhan kızıyor öleceeen öleceeen bırak diye dur dur hazır ağrı sıcağı sıcağınayken daha kötü olmadan şunu da yapayımda diye diye çıktım

Allah iyiliğini versin ben hepsi bi sisede birlikte kullanıyorsun sandım bunlar ayrı ayrı tabiki farklı günlerde kullanılır.

Bence cilt üzerinde en güzel etkiyi retinol veriyor ne dersin
Evet anti aging skin clearing serumun içinde hepsi var..zaten üstünde de yazıyor görseli koydum az önce

Ben iki aydır kolajen kullanıyorum ama saç dökülmesinin durması dışında bir farklılık olmadı
3 ay kullanıp 1 ay ara sonra gene 3 ay kullanacakmissin:) iki ayda 15 kg yu verebilir misin bi anda cilt ürünleri de öyle mesela içeriklerin ciltte etki süreleri de değişiyor cvit 1 ayda belli eder kendini, kimyasal soyucular hemen gibi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…