Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vay anasını Zeyna misin sen hay maşallah valla yine söylüyorum Allah affetsin düzen hastasıyım dağınıklığa asla gelemem günlük işlerimi yapar evde 3 çocuk olduğuna bin şahit getiririm ama dip bucak pencere kapı vs hic ama hic amaaa hiccc sevmiyorum 3 haftaya bir hanım geliyor çarşamba gene gelecekler 2 kişi

Ama senin h em bu kez mecburi oldu hem bi konuda hatırlıyorum çok sevdiğini söylediğini

Ben bir tanesini. Ev işi yaomak öyle zoruma gider yemin ederim ki
Ya bunları bir günde yapmak için hulk falan olmak lazım. Hayretler içindeyim biri su döksün.
Ben bir gün duvarları silerim, bir gün perde yıkarım, cam silerim, bir gün koltukları siler iki gün kolum ağrıdı diye dinlenirim, bir gün dolapları boşaltılırım muhtemelen o gün hemen bitiremem. Yemeği de Allah kerim komşu falan gönderir belki

eveeet ev işlerini düzeni temizliği çok seviyorum gerçekten canım sıkıldıkça kalkar dolapları boşaltır siler yerleştiririm
temiz evi temizlemek keyifli ama ... böyle resmen çamurlara belendim

kızım küçükken 2 günde bitiriyordum bu işleri çünkü emzirmek alt değiştirmek oynamak falan epey oyalıyordu
bence benim hızlı bitirmemin sebebi evde çok eşyam yok yeni evliyken allah affetsin görgüsüz gibi ne bulduysam almıştım ev taşırken akıllandım eledim şimdi belki ilerde lazım olur diye fazladan 1 tabağım bile yok hepsi tam yettiği kadar
ondan sanırım ... eşya az olunca hızlı bitiyor

birde temizlik yapması kolay evlerde oturuyorum mutfak dolabı banyo fayansı önemli elimle şöyle dokunur dokusuna bakarım tamam burası kolay temizlenir dediğim evde otururum

ciddiyim

Bence sadece ondan değil. Masallah Allah güç kuvvet sağlık versin. Klasik antepli işte annem de gecenin 3 ünde halı yıkardı

Bende başladığım isi bitiririm. Ama evi temizlemek çok sinir ediyor. Mesela mutfağı siliyorum hop yeniden kirleniyor. İşte bu beni sinir ediyor.
Onun için ev işine küsüm

İlk evlilikte insan bir kalıba uymak zorunda hissediyor kendisini o asla görgüsüzlük değil bence. Kaderimiz

Valla benn hiç cam silmedim. Çok utanıyorum. Çünkü 35 yaşımda evlendim.
Hiç yapmadım şimdide zor geliyor. Alışmaya n da yapa miyor . Benim ev işleri çok uzuyor

Kızlar agarta yi duydunuz mu tamamen bitkisel yapay kopuksuz misvak etkili dis macunu h em bize hem kızıma kids olanı aldım, sag olsunlar bir sürü de tester göndermişler krem gece kremi vs vb açmadım ama dis macununu çok beğendim zaten duyarak almıştım

duymamıştım bende denerim nereden aldın

Bende çok merak ettim

Heyo kızlarrrr size bu ciciş ojelerin resmini bırakarak merhaba demek istiyorum
Sorum şu bana yüz için günlük bir güneş kremi önebilir misiniz? Hamileliğimden kalma bir şey olarak pek krem süremiyorum.. E yaş da geldi 35 e kuru ciltliyim de sanırım kırışacağım

Eklentiler

• 20220606_220602.jpg
    93,7 KB · Görüntüleme: 28
Hoşgeldin
Atart
N nscckts uzmanlarımız la hemen irtibata geçiyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…