Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
daha 2 ay olmuş ama ...

ayy vallahi ben
geçtiğimiz aylarda banyoda kaydım düştüm kuyruk sokumum kaymış meğer
yere düştüm diye tekrar yıkandım o halimle ağlaya ağlaya birde sağı solu kontrol ettim dağınıklık var mı diye ve öyle hazırlandım çıktım :KK70: erhan kızıyor öleceeen öleceeen bırak diye dur dur hazır ağrı sıcağı sıcağınayken daha kötü olmadan şunu da yapayımda diye diye çıktım
Allah korusun.

kızlar kolojen içten beslemek için bariz olarak içtim kırışıklık olmadı gibi birşey asla olmaz ... şu işe yarar yaş aldıkça zayıflayan bağ dokularımız var ya her sene azalan incelen kopan onların daha yavaş yaşlanmasını sağlar tırnak çabuk kırılmazda daha güçlü olur saç daha güçlü olur cilt daha nemli olur hepsi bu tek başına zaten hiçbirşey işe yaramaz
bunun yanında sağlıklı beslenme lazım mesela şekeri hayatınızdan komple çıkarın bakın nasıl gençleşiyorsunuz egzersiz yapın günde yarım saat yürüyüş bile olur... cilt bakımınızı atlamayın bunlarla hepsi birlikte hep takviye olarak kullanacaksınız

kızlar kolojen içten beslemek için bariz olarak içtim kırışıklık olmadı gibi birşey asla olmaz ... şu işe yarar yaş aldıkça zayıflayan bağ dokularımız var ya her sene azalan incelen kopan onların daha yavaş yaşlanmasını sağlar tırnak çabuk kırılmazda daha güçlü olur saç daha güçlü olur cilt daha nemli olur hepsi bu tek başına zaten hiçbirşey işe yaramaz
bunun yanında sağlıklı beslenme lazım mesela şekeri hayatınızdan komple çıkarın bakın nasıl gençleşiyorsunuz egzersiz yapın günde yarım saat yürüyüş bile olur... cilt bakımınızı atlamayın bunlarla hepsi birlikte hep takviye olarak kullanacaksınız
Sanırım dil altını alıcan 😂😂 ev yapımı dondurma yiyorum şekeri azcık koyuyorum olur mu

Ben bu mesajı saçlarımı kuruturken bir sindireyim sanki italyanca okuyorum gibime geldi🤣 hoşbuldum tatlım teşekkürler 🥰
Markaları yazdım sadece 😄😄 abooo biraz terimsel konuşsak göktürk alfabesi gelecek Sana 😄😄 denize girmek gibi ya giresin gelmez girince çıkasın öyle bi ilgi oldu bende🤩

Şekerle beraber kurtulmaiz gereken başka ne var peki?

Sanırım dil altını alıcan 😂😂 ev yapımı dondurma yiyorum şekeri azcık koyuyorum olur mu
arada bir yazın dondurmada olsun canım o kadar da değil :KK70:
ben şeker yerine bal koyuyorum evde dondurma yaparken
süzme yoğurt -şeftali-badem-bal -vanilya-rondodan bıızzzttt donduruyorum dondurma kalıpları var onunla

ya da sadece muz kakao hindistan cevizi bal bızzztt :KK70: donduruyorum

ayrı ayrı sürse sıkıntı olurda üretim yapılırken ona göre yapıyorlar tek bir üründe yapacaklarsa birbirini dengeliyordur
Türev olarak koymuslardir. Ayrı günlerde ayrı ayrı kullanılır tabi de eğer saf halleriyse bilmiyorum hepsi pimi çekilmiş bomba gibi geliyor bana tövbe mayın tarlası olabilirim 😀

Bildikleri vardır elbette yoksa böyle riske girmezlerdi

Voonka nin toz olanını. Tek artısı saçlarımın dökülmesi çok ciddi oranda azaldı. Bir de tırnaklarım eskisi kadar kırılmıyor. İshal, kabızlık vs olmadi bende
Bende bu paketten sonra markayı değiştirebilirim. Onun içinde şeker var mı biliyor musun?

Türev olarak koymuslardir. Ayrı günlerde ayrı ayrı kullanılır tabi de eğer saf halleriyse bilmiyorum hepsi pimi çekilmiş bomba gibi geliyor bana tövbe mayın tarlası olabilirim 😀

Bildikleri vardır elbette yoksa böyle riske girmezlerdi
birde insan yapısı öyle enteresanki babam 65 yaşında bu sene bibere alerjisi çıktı adam 65 yıldır antepli olarak yaşıyor :KK70: durdu durdu durdu bu yaştan sonra alerji çıktı yani sürersin birşey olmaz sonra bi bakarsın birgün hop yüzün alev alev ... riskli işler

bir ürünün içeriği ne kadar uzun ve çoksa o kadar irritasyon olasılığı yüksek demek maalesef ben markanın kendisi öyle üretsede çekiniyorum

birde kolajen kullanan kızlar
kolajenin bir özelliği var yanında kullandığınız ne varsa herşeyi 2 katına çıkarır arttırır :KK70: verimlilik katar yani ağrı kesici bile kullansanız veya kullandığınız krem bile 2 katı etki edecek demektir haberiniz olsun

kolajenin bir özelliği var yanında kullandığınız ne varsa herşeyi 2 katına çıkarır arttırır :KK70: verimlilik katar yani ağrı kesici bile kullansanız veya kullandığınız krem bile 2 katı etki edecek demektir haberiniz olsun
Kaloriler 😏 bu soru ciddi. Çünkü ben resmen sistim

Bende bu paketten sonra markayı değiştirebilirim. Onun içinde şeker var mı biliyor musun?
Şekersiz. Kokusu birazcık kötü. Suyla değil de sütle falan içiyorum ben. Kilo yapıyor diyenler var ama bende kötü bir etkisi olmadı. Icinde tip 1 2 3 hepsi var. Balık yağı olanı pek tavsiye etmiyorlar. Bu sığırdan elde ediliyormuş. Yarın üçüncü kutuya başlıyorum. Beslenme konusuna da dikkat ederim. Şekersiz ve unsuz besleniyorum.

birde insan yapısı öyle enteresanki babam 65 yaşında bu sene bibere alerjisi çıktı adam 65 yıldır antepli olarak yaşıyor :KK70: durdu durdu durdu bu yaştan sonra alerji çıktı yani sürersin birşey olmaz sonra bi bakarsın birgün hop yüzün alev alev ... riskli işler

bir ürünün içeriği ne kadar uzun ve çoksa o kadar irritasyon olasılığı yüksek demek maalesef ben markanın kendisi öyle üretsede çekiniyorum
Ay amcam yaa çok şaşırdım nasıl oldu ki..
Benim için acı biber yemeğin olmazsa olmazı midem yanar ağzım yanar ama asla geçemem ultra acı olmalı bir de

Cildin alışması da önemli tabi ama ben retinol başlarsam önce haftada 1 yaparim kışın, cvit de 2 kere haftada sonra çıkara çıkara giderim. Retinol ve kolajenin aynı zamanlarda kullanılmasının bi zararı yok dimi

Benim eklem ağrılarım var. Onlari biraz azaltmasını bekliyordum ama olmadı. Cildimde nem farkı da hissetmedim.

Benim için acı biber yemeğin olmazsa olmazı midem yanar ağzım yanar ama asla geçemem ultra acı olmalı bir de

Cildin alışması da önemli tabi ama ben retinol başlarsam önce haftada 1 yaparim kışın, cvit de 2 kere haftada sonra çıkara çıkara giderim. Retinol ve kolajenin aynı zamanlarda kullanılmasının bi zararı yok dimi
Retinol yaz mevsiminde kullanılabiliyor mu?

hap olarak aldığın kolajenle yüze sürdüğün retinol bir sıkıntı çıkarmaz canım iyi bile olur

Kaloriler 😏 bu soru ciddi. Çünkü ben resmen sistim
kalori konusunda sıkıntı yok ,hamileler ve kanser hastaları kullanmamalı diye biliyorum 2 katına çıkardığı için ve üzerinde net bir araştırma yok onun dışında faydası var zararı yok...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X