Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
merhaba
cildinizle ilgili bilgi verir misiniz hassas alerjik mi akne var mı sadece kuru demek olmaz :)

keşke biraz rahat olsam da salsam çok özeniyorum öylesine bu kadar temizledim ne oldu 2 gün sonra yine toz olacak hiç canımın kıymetini bilmiyorum ah ah
Benim kayınvalide ve eşinin teyzeleri aşırı titiz, kayınvalide temizlik hastası hatta. Geçen yıl dizinden bu sıralar belinden ameliyat oldu. Çocukların temizlik yüzünden oldu diyorlar. Senin de bir taraf Nizipli olmasın. Onlar birbirine bakıp bakıp temizlik yapıyor. Tabi Rabbim daha iyi bilir ama vücut daha çabuk yıpranıyor.
Ben temizlikçiye çok hürmet edip huyunu değiştirdiğim için insan çalıştırmak bana göre değil deyip elektroniğe yatırım yapmaya çalışıyorum.

ay resmen bildin babam nizipli babanem halalarımdan öğrendim ev işi yapmayı

Benim de bu şekil olmam lazım, işlerinin bitmesi için, uykuyu tercih edenlerdenim. Uyku mental ve fiziksel olarak dinlendiriyor.

Ben geldim kızçeler
Yüzümü yıkadım sonra üstüne anti aging skın clearing serumumu sürdüm onun üstüne de hylaüronik asit serumumu sürüp bitirdim
Buarada anti aging serumun içeriği şu şekilde vitamin C %20
msm %10
Hyalüronik asit %2
Retinol %2.5
Niacinamide %3.5
Salisilik asit %2
Ve hint defnesi yağı Var içinde

Beni koymayı unutmuşlar hepsi birlikte irrite etmiyor mu ya retinol cvit aha birlikte bomba gibi patlamaz mi

Beni koymayı unutmuşlar hepsi birlikte irrite etmiyor mu ya retinol cvit aha birlikte bomba gibi patlamaz mi
Maşallah hiçbirşey yapmıyor tatlım cildim hassas değil enzim temizleyici kullanıyorum bide..beni mimik çizgilerim vardı çok gülmekten..yokoldular tabi kullandıklarımın da faydası vardır tek bununla alakalı değildir
E güneş kremini zaten aksatmıyorum..birde dudağımın altında uçuk çıkmıştı lekesi kalmıştı onu da geçirdi

Bak o bende de var aklıma koyduğumu o gun yapmasam sonra üşenirim istemem.mesela gece mutlaka bulaşık çelişir sabahın körü de olsa boşaltılır son dk evden her yer toplu çıkmam lazım. Tatile mi gittik geldiğim gün 5 valiz çanta vs de olsa o gün/ gece boşaltılır çamaşır yıkanir, uyumadan önce tezgahta sadece içtiğimiz su bardağı kalmalı gündüz allah ne verdiyse olur ama

Burcun başak mi aslan mi oğlak mi d) hiçbiri mi

Ya maşallah harika o zaman. Hangi serumdu bu? Benim de cok gülerim mimik çizgim nettiryine de cok içerikli serum bana fazla gelebilir. Yazın kolajene kışın kesinlkle retinole başlıcam bende

Valla benn hiç cam silmedim. Çok utanıyorum. Çünkü 35 yaşımda evlendim.
Hiç yapmadım şimdide zor geliyor. Alışmaya n da yapa miyor . Benim ev işleri çok uzuyor
Ben de 32 yaşımda evlendim ama hayatımda ilk defa cam sildim bekarken sagolsun annem gelir temizlik falan yapardı. Evlenince iş başa düştü önleri ben arkaları eşim siliyor.

Bende başladığım isi bitiririm. Ama evi temizlemek çok sinir ediyor. Mesela mutfağı siliyorum hop yeniden kirleniyor. İşte bu beni sinir ediyor.
Onun için ev işine küsüm
Erol evgin - bir de bana sor şarkısını ithaf ediyorum kendime mutfağimin dili olsa beni kurşun manyağı yapardı bi elim yerde masa altını boşta kalan yerleri silmekle geçiyor

Ya maşallah harika o zaman. Hangi serumdu bu? Benim de cok gülerim mimik çizgim nettiryine de cok içerikli serum bana fazla gelebilir. Yazın kolajene kışın kesinlkle retinole başlıcam bende
Ben iki aydır kolajen kullanıyorum ama saç dökülmesinin durması dışında bir farklılık olmadı

Ben kolejene başladım.. çok çok özür dileyerek söylüyorum kabızlik yapıyor.ayni anda kullandığım bir arkadaşım var onda da aynı sorun varmış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…