Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kizlar 7 gun var bata ama hic bir belirti yok onceki aylarda hep gogus hasasiyetim oluyordu bu ay yok

Kızlar merhaba..siteye yeni üye oldum.aramızdaki hamile olup adet öncesi belirti yaşayanlara sorum olacak.takvime göre adetime 3 gün var henüz, 5 gündür mide bulantısı bugün kusma da oldu, yumurtlama tarihinden itibaren göğüslerde şişme hassasiyet zaman zaman dokunamıyorum bile,sinirlilik,idrarda bulanıklık var.bazen üşüttüm galiba diyorum ama yine de ümitleniyorum hamilemiyim diye.şimdiye kadar psikojik belirtiler yaşayıp hüsrana uğradım fakat bu ay ki belirtileri çok ciddi yaşıyorum sizce gebe olabilirmiyim...

Kızlar merhaba..siteye yeni üye oldum.aramızdaki hamile olup adet öncesi belirti yaşayanlara sorum olacak.takvime göre adetime 3 gün var henüz, 5 gündür mide bulantısı bugün kusma da oldu, yumurtlama tarihinden itibaren göğüslerde şişme hassasiyet zaman zaman dokunamıyorum bile,sinirlilik,idrarda bulanıklık var.bazen üşüttüm galiba diyorum ama yine de ümitleniyorum hamilemiyim diye.şimdiye kadar psikojik belirtiler yaşayıp hüsrana uğradım fakat bu ay ki belirtileri çok ciddi yaşıyorum sizce gebe olabilirmiyim...
inşaallah gebesin en iyisi kan testi net sonucu çıkar

0fLu 0fLu dunki ovulasyon testim ekte

Eklentiler

• ovuson6k.jpg
    ovuson6k.jpg
    15,8 KB · Görüntüleme: 28
Merhaba tatlim hosgeldin aramiza.
Belirtilerin gebelik belirtisi insallah sende hamissin canim. Bi test ya da kan tahlili yapabilirsin kuzum

X