Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktorunun hangi hastaneye gittiğini öğrenseydin onunla devam ederdin canm

Tatlim üzülme sinirlenme tatlim cok şükür bi sorun yok bu ay kafandan sil rahatla baktın olmadi gelecek ay baska bi doktora git gözük 1.5 senedir deniyoz de o zman sana tedavi uygular

günaydın test yapan yok galiba:) ben negatif olsada test yapmayı seviyorum sipariş vercem gelince yaparım muhakkak

Canım üzme kendini başka doktormu yok.iste doktor için kağıt üzerind e sıradan hastasız.1 sene azmi yahu.Nasil rahatlar pes

Canım üzme kendini başka doktormu yok.iste doktor için kağıt üzerind e sıradan hastasız.1 sene azmi yahu.Nasil rahatlar pes
Ona sinirlendim zaten bi sene dıyo zaten bi sene korunmuşum pişmanım , bide bi sene öyle bekleyecem , hayır nasipte yoktur s ana kadar deneyip tutmadığı gibi tutmaz mecbur beklersin . ama hiçbirşey yapmadan beklemek ne belki bi sorun var bi test yap yani yumurtalar çok güzel bu kadarmı sadece sorun yumurta da mı oluyor ki

Devlet hastanesi işte demek istemiyorum ayrılan Dr umda devletteydi nasıl ilgiliydi başka derdim vardı onu bile söylemeyi unuttum adamın tavrından

Hormon testi falan yapmadi mi

Hormon testi falan yapmadi mi
Ona kalsa yapmayacaktı , ben dedim diğer Dr hormon istemişti bide sperm testi tamam çık yukarı kan ver dedi . hoemonmı diyecem dedim kan ver onlar barkodu görünce bilir diyo , EE diğer doktor kağıda bişiler yazmıştı yukarda yaptır diye dedim oralı olmadı hiç başka hastayla ilgilenmeye başladı . çıktım bende sperm için eşin üroloji de muane olacak dedi diğer Dr öyle bişi demedi ama elinde sen hormon verirken yukarda sperm versin dedi . aman bişi anlamadım . hemşire arkadaşa sordum sperm için se kadın doğumcu yolluyor üroloji ye gitmiyor dedi . kafam karıştı soğudum yeminle

Bende kimyasal yaşadıktan sonra kardeşimin ameliyat olduğu doktoru denedim.
Sadece klomen verip ilişki tarihi söyledi.E ben zaten yumurtluyorum .iğne vs.yokmu dedim yok dedi.Nasıl ağladım eşimi arayıp 1 ay boşa gitti diye.1 ay için ağladım. Önemsiz onlar için.
Ama ben hiç devlete gitmedim. Güvenemiyorum. Ilgisizler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…