Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ona kalsa yapmayacaktı , ben dedim diğer Dr hormon istemişti bide sperm testi tamam çık yukarı kan ver dedi . hoemonmı diyecem dedim kan ver onlar barkodu görünce bilir diyo , EE diğer doktor kağıda bişiler yazmıştı yukarda yaptır diye dedim oralı olmadı hiç başka hastayla ilgilenmeye başladı . çıktım bende sperm için eşin üroloji de muane olacak dedi diğer Dr öyle bişi demedi ama elinde sen hormon verirken yukarda sperm versin dedi . aman bişi anlamadım . hemşire arkadaşa sordum sperm için se kadın doğumcu yolluyor üroloji ye gitmiyor dedi . kafam karıştı soğudum yeminle
Baya karisik olmus

Bende kimyasal yaşadıktan sonra kardeşimin ameliyat olduğu doktoru denedim.
Sadece klomen verip ilişki tarihi söyledi.E ben zaten yumurtluyorum .iğne vs.yokmu dedim yok dedi.Nasıl ağladım eşimi arayıp 1 ay boşa gitti diye.1 ay için ağladım. Önemsiz onlar için.
Ama ben hiç devlete gitmedim. Güvenemiyorum. Ilgisizler.
Canım ben Dr iyi ise özele gitmeye gerek duymuyorum nitekim Dr um çok iyiydi onu da özel hastane kaptı işte:) şansıma şeeedim . ya bide hayat çok pahalı artık zaten zorlanrken özel hastaneye gitmekte kolay değil ki ne yapacak parası olmayan anne olmasın hasta olan ölsün ne basit oldu yaxık

Bu arada sinirden önce içimi döktüm tşk etmeyi de unuttum kızlar kusura bakmayın. S siirkiz @sevsev çok sağolun kızlar , inş siz güzel sonuçlar alıp hayalinize kavuşursunuz...
Olur mu öyle şey canım bazıları öyle oluyor sinir bozucu ben de 2 düşük yaşadım bi doktora gittim tuttu bana 9 düştükten so ta 10.cuyu kucağına alanı gördüm tedavi araştırma kitabi bilgi dedi yolladı :) tek doktor o değil ya

Olur mu öyle şey canım bazıları öyle oluyor sinir bozucu ben de 2 düşük yaşadım bi doktora gittim tuttu bana 9 düştükten so ta 10.cuyu kucağına alanı gördüm tedavi araştırma kitabi bilgi dedi yolladı :) tek doktor o değil ya
Bnim iki dusugum vardi doktora gittim devlete uc dusukten sonra tedavi yapiliyor dedim he dedim illa bi can daha gitcek bu ne sacma bisey dedim.
Yine ha.ile kaldjm ogluma ozelde bi doktor buldum annemin tavsiyesiydi ona gittim. Kese gormeye gittgmde kanama basladi o doktoe sayesinde tabiki Allahon izniyle trdavi olumlu sonuc vrrdi. Kucagima aldim oglumu. Ama o doktor gitti burdan of off

Bnim iki dusugum vardi doktora gittim devlete uc dusukten sonra tedavi yapiliyor dedim he dedim illa bi can daha gitcek bu ne sacma bisey dedim.
Yine ha.ile kaldjm ogluma ozelde bi doktor buldum annemin tavsiyesiydi ona gittim. Kese gormeye gittgmde kanama basladi o doktoe sayesinde tabiki Allahon izniyle trdavi olumlu sonuc vrrdi. Kucagima aldim oglumu. Ama o doktor gitti burdan of off
Allah bağışlasın yavrunun canım

X