Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sevsev12 Sevsev12 kızlar bi topik daha açılmış eylül ayı için iki ayrı topiğe neden lüzum duyuyorlar ki ilginç ha ben açmışım ha sen ne farkederki. Neyse biz Burda başladık ayı bitirene kadar Burda kalıp destek olalım birbirimize
Yeni mi açılmış ben bakınca gormedim çünkü o yuzden actim

Kızlar kasik bölgenizde herhangi bir şişkinlik oluyomu hamilelik belirtileri arasında şuan çok acayip bir şekilde sis ve sert az önce akintim oldu belim de ağrıyor ayriyeten 3 4 gündür gribim :KK43:
O bende de var kasiklarim sis belim agrimaya basladi. Sarimsi akintim var

Merhaba, bat tarihim yarın hafif bi lekelenmem oldu. Hamilelik belirtisi de yok.:KK43:
Olmadı sanırım bu ay :cry:

Kızlar bu gün adet olcakmisim gibi agri cektim. Ve hala da devam ediyor. Afedersiniz çok hafif bir kahvemsi kanama olmus. Peceteye sildim acikpembe bir akıntı. Bata şuan itibari ile 6 gün var. Yerleşme kanaması olma ihtimali nedir. Bide oyle ise testte ne zaman çıkar ??????

Kızlar bu gün adet olcakmisim gibi agri cektim. Ve hala da devam ediyor. Afedersiniz çok hafif bir kahvemsi kanama olmus. Peceteye sildim acikpembe bir akıntı. Bata şuan itibari ile 6 gün var. Yerleşme kanaması olma ihtimali nedir. Bide oyle ise testte ne zaman çıkar ??????
Yerlesmedir insallahhhhhh:))) bu kadar erken adet olmuyorsan yerlesmedirr o yerlesme . Test yaparsan yaz ben de merak ettim:))

bilmiyorum yerleşme mi değilmi. daha önceki gebeliklerde yaşamadım böyle bişe. kanama kesinikle değil peçeteye geliyo ve bu sabah da devam ediyo. ama göğüslerimde bişe yok o yüzden kafam karıştı. test yapmamak için zor tutuyorum kendimi en azından 2 gün geçmeli heralde. bilmiyorum ya off ben bu ay olmadı demiştim şimdi darmaduman oldum acabalar sardı beynimi sonra bi bakmışın kocaman bir negatif yada pozitif hangisini istediğimi bile bilmiyorummm

Günaydın kızlaaar :KK68:
Hazırladım hastaneye gidecem birazdan hormon testi vs. saat 5 ten beri uyanığım çok uykum geldi tam gider ayak , hakkımızda hayırlısı sonuçları çok merak ediyorum ...

Hazırladım hastaneye gidecem birazdan hormon testi vs. saat 5 ten beri uyanığım çok uykum geldi tam gider ayak , hakkımızda hayırlısı sonuçları çok merak ediyorum ...
Gunaydin tatlim güzel sonuclarla dönersin insallahh insallah hicbir sorun yoktur stres yaptigin icin olmuyordur

Dualarım seninle canım hayırla sonuçlandı :)
Ben de kan verdim sonuç öğleden sonra çıkacak inşallah yüksek bir değer çıkar

Tekrardan Günaydın kızlar , hastanedeyim hala ve çok sinirliyim ağlayacam sinirden ya , kendi Dr um ayrılmış hastaneden başka bir Dr a muayene oldum herşey iyi diyor yumurtalık vs. Bekle bir sene geçsin dıyo şimdi test falan yapınca bir küçük sıkıntı olsa oraya odaklanıp stresten olmuyor dıyo , belki bu konuda haklı ama bi sen ne arkadaş ya sana ne ben istiyorum şimdi niye bekleyim sanki 20 yaşındayız . bi sene sonrada olmazsa bi tedavi süreci falan derken bu kadar geçen zamanda her ay acabalar kafayı yiyelim ne güzel dimi , zaten her yer Suriyeli dolu herueri istila etmişler kendi vatanında yabancı gibiyim bize sıra gelmiyor ya hiçbir yerde sinir oldum iyice

Bu arada sinirden önce içimi döktüm tşk etmeyi de unuttum kızlar kusura bakmayın. S siirkiz @sevsev çok sağolun kızlar , inş siz güzel sonuçlar alıp hayalinize kavuşursunuz...

X