Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
melek ve mucizesi canım benim nasılsın. ağrıların geçtimi merak ettim seni.
Canım iyiyim şükür .
Geçen ay 1.5 gün regl oldum oda tam değildi zaten pazartesi sabah bi baktım bitmiş kanamam bu ay doktoru kaçırmış oldum haliyle .
Şimdi tahminlerime göre yumurtlama dönemlerim .
Ama açıkçası kafama takmıyorum .Bir süredir evimi satıp yeni ev alma planlarım vardı ama eşim ikna olmuyordu bu ay sen bebek mevzusunu kapat eve yönel dedi.
Netten gün boyu ev bakıyorum falan kafam rahatladı .
Yapılabilecek herşeyi yaptık.e sorun da yok şükür dedim ve bir süre kafamı dinlemek istedim.2 3 ay doktora da gitmeyeceğim gün saymak falan zorluyor beni.
Şimdi kafam rahat,diyete başladım harika gidiyor Baharda hala gebe değilsem bakacağız çaresine.

Siz nasılsınız.arada girip bakıyorum ama yazmak istemiyorum hem kimse yok hem hala bende birşey yok diye.

canım en güzel kararları almışsınız , inşallah gönlünce olur evin barkın . gel yaz bende kimse yok diye duruyorum . illa bebek mevzusu konuşmak gerekmiyor. sen nasıl dersen uyarım.

canım en güzel kararları almışsınız , inşallah gönlünce olur evin barkın . gel yaz bende kimse yok diye duruyorum . illa bebek mevzusu konuşmak gerekmiyor. sen nasıl dersen uyarım.
Canım benim sağolasın.Sende durumlar nasıl?Nasıl hissediyorsun kendini.
Hamile kalamadıkça kendi ailemden sanki ya ne bileyim bi tür baskı demeyeyim de garip bir huzursuzluk hissetmeye başladım.
Kardeşimin eşi hamile kaldı.18 19 haftalık şuan .Çok sevindik,heyecanlandık ama sanki bu durum bende değişik duygulara yol açtı.Bana aslında aşırı tuhaf gelen hareketlerine hem anlam veremiyorum hem bir şey diyemiyorum akıllarına ne gelir diye.
Babamda her görüşmemizde kadının yanında bi hamile kalamadın hahaha falanInsan geriliyor haliyle.E çok istiyoruz,doktora gidiyoruz.Maddi manevi emeği çok ama olmuyorsa napalim.
Aklınca şaka yapıyor bende bozuluyorum.Esim kızma üzülme boşver diyor ama birde gel bana sor yani

huuuu babaya bak..
şaşırdım kız erkek aklı işte demek nasıl bir espiri potansiyeline sahipse kırdığının farkında değil.
biz doğuluyuz kuzum babam hamile olduğumu bilmiyor hala. utanırım söyleyemem gerek görmedim de açıkçası. neden kendine iyi bakmıyorsun sürekli hastasın diye sitem ediyor. konuyu anlatmak istersen dinlerim. hamile olan kızcağız ne gibi hareketler yapıyor anlam veremiyorum dediğin. kuzum hepimiz insanız ve bu yollardan geçtik. bende istediğim zaman onadı 3 yıl çok zor zamanlar yaşadım. insan çok tuhaf hissediyor başkasının bebeği.olunca veya hamile kalınca. benim boğazım düğümlenirdi ifade edecek kelime bulamıyorum . ailen üstüne geliyorsa kibarca bi konuşsanmı üstelemeyin diye.

melek ve mucizesi
ben bazen iyiyim ama bazen Moral olarak çok fena durumda oluyorum . kendimi yanlız hissediyorum . ailemi özledim yarıyıl tatilinde gidemedim diyede canım sıkkın.
şükür ki evlatlarım var. ve sana şunu söyleyebilirim yalnızlık konusunda beni en yakınım bile anlamıyor . herkes kendi penceresinden bakıyor hayata... empati yok , insanlara anlayış göstermekten sürekli adım atan olmaktan yoruldum... Rabbim halimizİ iyi etsin. geçici dünyada insan sevgisini kazanmayı nasip etsin. insan insan dertdaş yoldaş olmadımı ne anlamı kalıyor hayatın....

karapisso Çok şükür evlatlarımız var.Eşim de sen boşver herkesi diyor.
Ama hakkatten zaman zaman aşırı bunalıyorum .Gelin hanım doktor.Kardesim eşimle ortak.Hamdolsun kazancımız iyi Rabbim herkese versin ama öyle pahalı şeyler bakıyor ki her duyduğumda şaka yapıyorlar sanıyorum. Ne gerek var o kadar az kullanacaksın ki demek geçiyor içimden ama ya kiskandigimi düşünürse diye bir şey demiyorum.Buranin en iyi doktorunda ben tedavi oluyorum aynı doktora muayeneye gidiyor oda.Ama geçen hafta mesela Adana da ünlü ve haliyle pahalı bir profa gittiler.Ici rahat etmiyormuş .Garip buldum çünkü şükür sorun yok gebeliği gayet sağlıklı ilerliyor.Bana sorsan ne gerek var yani.Biraz afedersin ama görgüsüzlük gibi düşünüyorum .
Ah kıyamam baban hastasın sanıyor demek.Esimin abisi de Doğuda görev yaparken ordan biriyle evlenmiş.Eltim de 2 doğum yaptı biz evliyken dogurana kadar söylemediler.Bence zarif bir durum aslında.Sen de gerilmemis oluyorsun.Babam bana geçen hafta seni bir profesöre götürmemi istermisin dedi.Sorun yok ki diyorum bide ısrar ediyor.boylesi daha sıkıntı inan.

Valla abla en hayırlısı sensin hep bizi soruyorsun allah razı olsun. Ben buralardayım hep :) nasilsin bebek iyi mi?

Canımsın ❤❤❤ Sende hayırlısın bak hemen cevap yazdın. şükürler olsun iyiyim. isim düşünüyorum hala bulamadım . Hümeyra dedim ama sonra emin olamadım. 8 martta teyzemi kaybettim. dua bekliyorum. mekan cennet olsun. çok acı birşey gidemedimde

Canım iyiyim şükür ama hala hamile değilim Biraz akışına bırakıp kafamı dinleyeceğim.
Size de az kaldı ne güzel telâşlar.
Teyzene üzüldüm. Rabbim varsa günahlarını affetsin mekanı cennet olsun inşallah.Başınız sağolsun kuzum.

üzülme canımın içi. inşallah hakkınızda en hayırlısı olur. amin Allah razı olsun kuzum. amin amin Allah affetsin bizlerede yardım etsin.

Yavas yavas hazırlıyorm canım ama inanırmısın isim konusunda hala kararsısz eşim Mihrimah istiyor ama ben de kararszm cocuk dogcak daha isim net degil
merajını yeni gördüm. Mihrimah çok güzel isim beğendim. bizdede net bişey yok.
Hümeyra dedik ama net değil. içine sinmiyor bilmiyorum ne olacak , fikrimde yok açıkçası.

merajını yeni gördüm. Mihrimah çok güzel isim beğendim. bizdede net bişey yok.
Hümeyra dedik ama net değil. içine sinmiyor bilmiyorum ne olacak , fikrimde yok açıkçası.
Evet isim konusunda bizde cok kararsız kaldık ama karar verdik yani inşallah nasıl gidiyor iyisin degilmi

Evet isim konusunda bizde cok kararsız kaldık ama karar verdik yani inşallah nasıl gidiyor iyisin degilmi
.kız çok hasta oldum. kansızlık aniden çıktı. yattım elemi ayağımı kaldıramaz oldum. hala halzim sürekli yatakta

toplamaya çalışıyorum. sen nasılsın nasıl gidiyor . Mihrimah mı olacak?

Cok gecmis olsun canım. İyiyim bende cok sukur evet mihrimah olcak gibi illkerde ne guzel isim bulunuyor ikinciler de falan haralde insan kararsız kalıyor isim konusunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…