Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
melek ve mucizesi ruh gibiyim
ay hadi bata son kaç gün. birlikte bekleyelim :)
Hsg sonrası ilk ay.Femara +Ovitrella kullandım. Igneden sonraki 10.gun bugun acayip heyecanlıyım
Ama bu defa Cumadan önce test yapmayayım diyorum ama elimde test var 4 tane
Bata da son 8 zaten.Heyecanim zaten hiç bitmiyor da göğüs agrım ve bel agrım var acaba diyorum aklımdan çıkmıyor .
Sen neden ruh gibisin.Kotu bir şey yoktur insallah

bekle ya yanlış sonuç alabiliriz. illa 2 çizgi çıkıyor iğneden sonra. boşver canım sıkkın biraz. ama onun dışında halim yok

Herkese selam
2019 inşallah sağlıkla hayirla huzurla gelir.
Bebeklerini bekleyenler sağlıkla kulaklarına alırlar,olsun isteyenler istediklerine kavusurlar
Rabbim hepimizin evlerine ve kalplerine huzur versin inşallah
Herkese iyi seneler

İnşallah canım ablam. Rabbim herkese sağlık ve huzur versin. Hanelerimiz bereketle dolsun. Rabbim isteyenlere hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.

Ayy balim okuldan firsat bulamiyorum kendime bile inanki. 4. Sinif vermisler ama hic 4. Siniflik degil okuma yazma bilmeyenler var yani sınıfı ikiye ayirmisim bir tarafa okuma yazma öğretiyorum bir tarafa da ders vaermeye calisiyorum bide sinav haftasi geldi sinav yap kağıtları oku kafa baya karisik. Üstüne bide benim bebis ve kocaaa bebsim(kocam) ev temizlik yemek. Bide düğün var onumuzde bu gobusle biseyler bakmaya calisiyorum ama bulamiyorum.....
Iste boyle bende durumlar kuzum yani kaafa bi milyon

Merhaba canım ablam. İyiyiz çok şükür henüz cinsiyet belli değil. Sen nasılsın bebek nasıl?
elhamdülillah çok şükür iyiyiz . hamilelik halleri arada tekleye tekleye geçiyor. kızım daha güçlü haraket ediyor artık. 21 Ocak detaylı ultrason randevum var. senin oğlun olacak gibi hissediyorum. hayırlısyla sağlıkla

Bu sene kız senesi mi ne dersiniz? inanır mısınız böyle şeylere kimi duysam kız bende dahil :)

Allah daim etsin inşallah. Masallah kızımıza :) demek doğum günümde ultrasonunuz var :) hayırlı haberler alalım inşallah. Valla doktor bakarken 1-2 defa kız diye hitap etti ama söylemedi bisey emin değilim ne zaman söylerler

maşallah ne güzel tevafuk doğum gününde inşallah güzel habelerlerle gelirim. aaa kız diye hitap ettiyse benzetmiştir. banada erkek gibi dedi 12 . haftada sonra kız dedi.

yarıyıl tatilinde dinlenirsin bol bol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…