Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum gittim geldim hersey yolunda çok şükür. Ayin 28inde 2li test yapıyoruz inşallah

maşallah sağ salim kucağımıza alırız innnşaaAllah. cinsiyeti konusunda bişeyler dedimi veya neler söyledi doktorun. bebişin nasıldı. oy çok heyecanlı ultrasona girmek onu görmek

maşallah sağ salim kucağımıza alırız innnşaaAllah. cinsiyeti konusunda bişeyler dedimi veya neler söyledi doktorun. bebişin nasıldı. oy çok heyecanlı ultrasona girmek onu görmek
Vallahi kuzum ultrason aleti çok çok eskiydi 20 saniye falan bakti sadece hic bisey demedi. Ben sorucaklarimi unuttum bebeğin iyi olduğunu görünce eve gelince hatırladım sormam gerekenleri. Normalde burdaki doktorlar ultrason yapmıyorlar asla ama benim doktorun eski bir ultrasonu vardi ve yapti. Cinsiyet için erken degil mi ki? 11+6 olduk bugun? Ayrica görünse bile 20. Haftaya kadar söylemezler

Selam canım bende doğru dürüst takip edemiyorum sanırım yoruldum artık beklemekten hala hamiş kalamadım inşAllah 2019 bize hayırlı gelirde hamile kalırız hatta doğurruz

Herkese mutlu haftasonları

kahvecibaby Kuzum inşallah bizde bekledigimize değecek sağlıklı hayırlı kuzuları kucağınıza aliriz.Zaman zaman bende de bi bıkkınlık oluyor ama hemen toparliyorum kendimi.Umitsiz olmak bize yakışmaz Biz elimizden geleni yapıp gerisini Allah'a birakcaz .Hiç vermiyorsa da vardır bir hayır. Biz bilemeyiz Rabbim bilir.Ama umudumuzu ve coşkumuzu korumalıyız

Kurumus-Maskara Canım çok sevindim senin adına.Insan sağlıklı olduğunu duyunca gerisi önemli değil diyor ama elbet merakta var Ilk bebekte kız erkek farketmiyor galiba.Insallah test sonucunda güzel çıksın kalbin ferahlasın tadını çıkar hamileliğin
Zeyah3917 Canım sen ogrendinmi acaba cinsiyeti.Herseyin yolunda olmasına sevindim
karapisso Vefalı arkadaşım benimÇok seviyorum seni

Aynen öyle canım benim.. herşey de bir hayır vardır bekleyelim bakalım daha ne kadar beklicez.. benim bata son 7gün kaldı veee işin kötüsü çok kötü grip oldum şuan yatıyorum yatakta

bendeeee seni bende seni
inşallah en kısa zamanda güzel habelerler alırız sizden.

Canim ablam sagol allah razı olsun senden. Rabbim sana da kısmet etsin inşallah. 2. Mucizen seninle olsun en kısa zamanda

Aselam tatlim ben zaman bulamiyorim buraya girmeye aklima geliyor isim cikiyor sonra unutuyorum . Cok şükür bebisim yani kizim iyi sagligi yerinde doktor kiz dedi cinsiyetimiz. Insallah darisi sana tüm isteyenlere kismet olur canim . Annelik ne de güzel bir duygu istedigim aylar geliyor hep aklima o zaman iste bebek isteyip de olamayanlara cokca dua ediyorum çünkü bende o yollardan gectimm. Hüngür hüngür ağladığım günler haftalar oldu ama o zamanki duam hep "Allahim isyan ettirecek seyler yaptirma bana sabir ver" . Ve cok şükür isyan etmedim de ... bunlar gelince aklima cok şükrediyorum ve isteyenlere bol bol dua ediyorum tatlim rabbim kucagini bir an önce doldurur insallah en kisa zamanda

Ben bebisimi hissediyor gibiyim tatlim bu hafta basindan beri bazen boyle pıt pıt pıt gibi hissediyorum yani hareketlilik bu oluyor herhalde. Akşamları elim hep karnımın üstünde nerdedir hissedeyim die ve dedigim o pıt pıti hissediyorum

Kızım olacakmış canım yeni öğrendim Rabbim herkese yaşatsın bu duyguyu biz hamilelere de kucağımıza almayı nasip et inşaallah

maşallah demek kızın olacak. Rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin. bendé hissediyorum o damar atma gibi pıt pıtları, ama evvelden 2 hamilelik yaşadığım için bu haftalarda daha net hissetmem gerekirdi. veee sonunda sabahtan beri elimi koyunca bile dıştan hissediyorum elhamdülillah çok şükür sonunda
Zeyah3917 ohh maşallah seninde kız demek. benim 2.kızım olacak oyyy kızların hazırlığı daha zevkli insan mutlu okuyor o cicili bicili kıyafetleri alırken.

Iyi cok şükür canim ilk gebelik benim o pıt pitlarin hareketleri oldugunu soylediler o yuzden bu kadan hissettim simdilik tatlim . Sen aşini yaptırdın mi peki.
Ben bu hafta tam olarak hissedeyim gidip aşimi da olayim dedim

İnşaallah değişmezse net bi şekilde koz dedi doktorum canım benim ilk bebişim ilk kızım çok heyecanlıyım :):) 2 kız da çok güzel bi duygudur ya ben çok severim kız çocuklarını Rabbim hayırlı sağlıklı bi şekilde kucağımıza almayı nasip etsin :)

Hayirli olsun canim Allah saglicakla kucağa almayi da nasip eder insallah.
Ya ben hic kiz belirtileri yasamadim hep erkekde hissediyordum siz yaşadınız mi belirtilerinizde karapisso
Benim üst tarafım hiç kilo almadı basen tarafım aldı kiloyu ki en son aldığım yer bi de karnım daha yeni yeni çıkıyo kı belirtisimi bunlar bilmiyorum tabi ki ama ben hissediyordum herkes erkek derken ben kız diyordum :):)

Amin inşaallah canım Allah razı olsun:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…