Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ovulasyon testi yumurtanin catlamayip catlamadigini anlamak icin yapiliyor kuzum adet döneminin bitiminden itibaren iki uc gun sonra yapilmaya baslaniyor iki koyu cift cizgi olunca yumlarin catladigini anliyoz iste kuzum
Sağol bebeğimm test aldımm ve hala adet olmadım ayy çok heyecanlıyım

Karin agrisi normal canim bak ben 6. Haftaya girdim su an öyle bir agri var ki anlatamam sana uyuyamiyorum agridan boyle ara ara adet sancisi oluyor malesef
Ay inşallah bebistendir canım ya valla bir kaç güne olmam inşallah ta test yapıcam

Kanama olmadı benim canım.kalnlassin ve bebek iyice tutunsun diyeymis..sınıf ogretmniyim ben.. veliler çıldıracak yine okul yeni açıldı ve nisan ayında da düşük yapınca raporlyydum..
Bende sendenim kuzum sinif ogretmeniyim ve okulum cokk uzak su an gorevlendirme bekliyorum

Rahim duvari kalinlasmasi icin nar suyu iyi geliyor dye biliyorum. Hakiki nar suyu tuketebilirsin canim. Ibrahim saracoglu'ndan duymustum

Bilgisi olan kimse yok mu arkadaşlar?
Ztn kist varsa doktor ilac veriyor ve adet olmani kisti o seklde atmani sagliyor adetin bittigi gun gelmeni istyr ve kistin atilip atilmadgni kontrol ediyor dye blyrm. Bahsttgn baska tur bi kist mi ve farkli kistler icin farkli donemlerde mi muayene isteniyor onu blmyrm

Bende öyle canım inşallah iyi olucam perşembe randevum var artk keseyi görsem iyi olcak
Gorursun insallah bende devlete gidicem yine kadin doguma sali gunu su tahlilleri bida yaptiricam eksik olanlari isticem. Cumartesi kendi doktoruma randevum var ona gosteririm en azindan bida istemesin ozele para dokemem o kadar

Gorursun insallah bende devlete gidicem yine kadin doguma sali gunu su tahlilleri bida yaptiricam eksik olanlari isticem. Cumartesi kendi doktoruma randevum var ona gosteririm en azindan bida istemesin ozele para dokemem o kadar
Aynen canım testleri bende devlette yaptırcam özele o kadar vermek yazık günah yani

Çok teşekkürler canım. Ben de o hastane ile ilgili gereksiz pahalı diye yorumlar okumuştum bilmiyorum ne kadar doğrudur? Aklım çok karışık hiçbir doktora güvenemiyorum
Eğer Anadolu yakasındaydan Çengelköy Medivia da Serpil Özen ve Sema Yıldırım var. İkisi de çok iyi doktorlar. Bir gidip görmeni öneririm

Kızlarrr dün akşam oldu anlarsınız ya bugün pik oldu test bu akşamı boş geçip yarın mı olmalı yoksa bugün ve yarın da mı olacak

Eklentiler

• Screenshot_20180929-123219.jpg
    14,9 KB · Görüntüleme: 34
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…