Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyi geceler millet. Son 5. Dün dayanamadım elimde de fazla test vardı yaptıö. Tabiki negatif.6 gün kala zaten çıkmaz da eğlence olsun. Haftasonunu şehir dışında akraba ziyaretinde geçireceğiz. Pzt tekrar yapacağım bu kez sonuç doğru verir diye düşünüyorum. Haftasonu için en azından belirgi falan dinlemeden kafamı dağıtanileceğim

Ahahhahahah en iyiisi makarna yemek özellikle de pastavilla burgu makarnayı yine pastavilla meksican sosla birleştirince üzerine de kaşar rendeleyince süper olur :kk77:
Kızz hamileysem senin yüzünden aş ercem:KK66: her gece bi makarnadır gidiyor. Hayır elin evünde kalıyorum nerden bulayım makarnayı

Ama dediğin gibi çok fazla belirti yaşamak da belki garip, yani pskilojik olabilir o zaman. Az ve öz daha iyi. Baksana sen de bile yorgunluk kaynaklı var. Mide bulantın var mı
Tabi tabi canım yorulduğum için belim ağırdı. Mide bulantım nadiren hafif oluyor çok değil :) sadece ben de soğuk sıcak dengesizliği vardıı canım bide sık idrara çıkma

Ay maşallah inşallah bebiştir bayağı belirti var sende canım bende tık yok ufak tefek birşeyler oluyor gebeliğe yormaya çalışıyorum ama alakası olmayan şeyler:KK70:
Ay inşallah canım ya bu sabahta yüzüstü yatmışım sol gogsumun ucu yanıyor çok acıyor ona uyandım şimdi kalktigimdan beri ikiside çok acıyor bunuda ilk defa yaşıyorum. Inşallah bakalım ne çıkacak yarın bat günüm ama 5ine kadar beklemek istiyorum test yapmak için

5+1 olduk bugun.. dun de keseyi gorduk cok sukur ama rahim duvarim ince olduğu için düşük tehlikesi varmış..estofem prog. igne jel falan verdi.1 hafta da rapor yazdı . Işe gitmicem yatacam sürekli... önceden böyle bir sey yaşayan ve mi kızlar.bu ilaçlar kalinlasma saglar mi kısa surede

5+1 olduk bugun.. dun de keseyi gorduk cok sukur ama rahim duvarim ince olduğu için düşük tehlikesi varmış..estofem prog. igne jel falan verdi.1 hafta da rapor yazdı . Işe gitmicem yatacam sürekli... önceden böyle bir sey yaşayan ve mi kızlar.bu ilaçlar kalinlasma saglar mi kısa surede
İlaclari kullan duzelir insallah

X