Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar yaptım tek çizgi maalesef.. bat 2 gün geçti 4. Gün olmassam tekrar yapmaya gerek var mı belki de geç gözükür

Kızlar bende regl oldum malesef :duduk: çok üzüldüm azıcık peçeteye geldi ama devamı geliyor karnım ağrımaya başladı :110: ve günümden önce geldi

akşam silikleşirse değerlendirirm canım sağol yardımcı olduğun için sen nasıl yaptın ayıptır sorması :KK70:
Bende ovulasyon testi kullandım ama benim test bozuktu galba yada tam pik olmamıştı çünkü pik bi kaç gün sonra yaptığım tutmuş galba biraz karışık

Bende sendenim kuzum sinif ogretmeniyim ve okulum cokk uzak su an gorevlendirme bekliyorum
Ne guzel.benm okul eve 3 dk mesafede.ama sinifim 4.katta müdüre soylemek zorunda kaldim gebeligi..beni alt kata alın düşük tehlikem var dedim onu yapamam sen hocalardan birini ikna et degstr dedi.idareciye bak. Veli ayrı dert idare ayrı dert..

Ztn kist varsa doktor ilac veriyor ve adet olmani kisti o seklde atmani sagliyor adetin bittigi gun gelmeni istyr ve kistin atilip atilmadgni kontrol ediyor dye blyrm. Bahsttgn baska tur bi kist mi ve farkli kistler icin farkli donemlerde mi muayene isteniyor onu blmyrm

Solda çikolata kisti sağda tanısı henüz konulmayan bir kist mevcuttu. Soğan kürü yaptım bu ay. Insallah etki eder bakalım.

İyi marka yanıltmaz canım , bence bi dolu bi boş daha iyi ben hergün ilişkide tuturamadım valla, bi dolu bi boş olunca oldu :KK70:
adam perişan oldu ya :KK70: :KK70: neyse es geçim bari bu geceyi zaten dün akşam oldu bugün boş yarın bi daha oldumu tamamdır. Yumoşum az sabret yarın çatla bari :KK72:

X