Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Senin bu haftalarda başlar artık evet benim sadece sabahları bulantım oluyor , haftalardır hastayım toprlanamıyorum da
İhlamur falan ic iyi gelir.
Bende usuttum sanirim.
İstanbul cok soguk kisliklari cikardim dum aksam inanki dogalgazi actim

Doktor ne soyledi kuzum
Bugün gidicem işte eğer istenilen boyuta ulaşmışsa iğne vercek iğneden 36 saat sonra ilişki ve gün aşırı ilişki 14 hatta 15 gün sonra adet olmazsam ki insallah rabbim sen bebiş nasip et olmam adet insallah sonrasında hemen test yapıcam ve insallah hamile kalirsam haberini eşime sürpriz yapicam öncelikle biberon alicam pozitif test ve eğer varsa ozaman ultrason kağıdını hediye paketi yapicam akşam eve geldiğinde vericem ona

Canım çok sağol inş Rabbim gönlüne göre versin çok dua ediyorum hepinize inş güzel sonuçlar alırsın sende

Huuhhuuu
Ne guzel süprayz kizz hade insallahh bebisinde sana süprayz yapar bu ay gelir artk anasını fazla bekletmez

Merhaba arkadaşlar aslında ne olduğunu anlamadığım bir gün benim için. Test yaptım emin değilim çok silik çıktı öte yandan 2 gün evvel enfeksiyon geçirdim hastanede serum, iki gündür cipro kullanıyorum. Bilemedim.... Fotoğrafı da aşağıya yapıştırdım. Bence değilim ama eğer hamileysem o kadar antibiyotik ilaç ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…