Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
:KK57:Ciddi misin? Demek senin de ağrıdı. Azcık sevinim yaaa nolur sanki :))))
Ya canım evet bebek küçükken sorunlar bence rafa kalkıyor sadece. Tamamen çözülmüş olmuyor. Birazcık büyüyünce tekrar başlar diye düşünüyorum ama çocuğun ehlileştirdiğifikrine katılıyorum sonuna kadar
Valla ciddiyim. Ben de çok şaşırdım yorumunu okuyunca :) normalde hiç ağırmaz ama bu ay ara ara kulağım ağrıyo canımm yaa

Anneyimbenanne35 Anneyimbenanne35 canım hatırlarım seni etiketlemek istedim de çıkmadı ismin yalnışmı yazdım dedim yok doğru çıkmayınca etiketleyememiştim. Şimdi allah allah niye yok diye düşünürken hatırladım..
Kuzum ya canm benim gözün aydın rabbim sağ sağlık kucağına versin farisi bana ve burdaki isteyenlere inşallahı mübarek cuma günü yüzü suyu hürmetine rabbim nasip etsin bende bugün kontrole gidicem büyük ihtimal iğne yapıldak çok heycanliyim

Kuzum ya canm benim gözün aydın rabbim sağ sağlık kucağına versin farisi bana ve burdaki isteyenlere inşallahı mübarek cuma günü yüzü suyu hürmetine rabbim nasip etsin bende bugün kontrole gidicem büyük ihtimal iğne yapıldak çok heycanliyim
Tatliskom hade guzel haberlerini bekliyoz seninkiler cosmuslardir insallah:halay::halay:

X