Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende de gogus agrisi yk. Dun aksam saatlernden gece yatana kdr bildigin ilk gun sancisi cektm. Gebelik yksa cok kotu usttm herlde dedm. Bugn o kdr hsstmdm ama bi ara bikac defa igne batiyormus gbi hssttm tek tarafta. Cok sancili degildi ama ustste bikac kez sokuldu. Cenem ve etrafi asiri svlclnme oldu ama ilthpli degil sonuk iz seklnde. Adet donemnde olrdu ama bb kremle bile kapatablcgm kdr az. Yuzumn genelnde asiri yaglnma var. Dun aksam su rengi lekelenme oldu bugun de krem rengi mi desem bi akinti var ama adet oncesi de gordgm bi akinti bu. Aslnda kendmi dnlmk istmyrm ama gecen ay da denedik bu ikinci oluyor ve gecen ay bunlari bile yasamdm hcbi belrti yktu
Akıntı beyaz oluyor canım ve sanki adet olmuşsun gibi yada altını ıslatmışsın gibi geliyor bazen insana :)

dun ayklarmi isitamdm bi turlu. Reglen bigun once boyle olrdum, hatta bu sefer erkn gelck herlde ddm, Agrim ondan da olablr blmyrmki
Dün aynı şeyi ben de yaşadım ayaklarım buz gibiydi artık yün çorap giydim ama henüz ateş basması olmadı. Belirtilerimiz gün olarak dda aynı mı gidiyo ne :KK66:

Geçen ay olmayıpta bu ay olması dikkat çekici. Sivilcelenmenin belirti olduğunu bilmiyordum. Bende de çıktı erkenden çünkü. Kendimizi dinlemeyelim diyoruz ama olmuyor işte. Benim de 4-5 gündür akıntım sarımsı hep. Normalde ne renk olur belirtide onu bilmiyorum Makarnasever Makarnasever sen biliyor musun? Kasık ağrıların ne zaman başlamıştı Eslem. Kasık ağrısı aynı tarif ettiğin gibi bende de
Yani benmki beyaz krem gibi hafif katı diyebilirim canım ama bu akıntı meselesi kişiye göre değişiyor sanki ama renk değil ama genel olarak yoğun oldğunu biliorum

Akıntı rengi tutmadı seninkiyle benimki de yoğun ama rengi sarımsı.neyse bu sayede belki az heveslenirim. Sonra hayal kırıklığı yaşamam. 4 ekim benim
Benim de 4 ekim
2gundr sarimsi gbydi mat ve koyu ypskan haldydi, az once farkttm ki parlak bi aknti geldi daha acik renk, tam sut beyazi da dyemyrm krem rengi sanirm

Ben de 1 hafta önce öğrendim işte ama daha doktora gitmedim erken diye bakalım canım hesaplarıma göre 4+5 olabilir.
Aayy çok sevindim senin adına. Allah sağlıkla kucağına alabilmeyi nasip etsin. Çok uğraştırdı mı meleğiniz sizi?
Aynen canım ya aslında hafif sarıda olablr yeter ki kahverengi olmasın :)
kahverengi ve kırmızı olmasın mümkünse :KK66:

Cok yogun gelmyr bende, camasirima bulasmyr mesela, tuvlte gttgmde pecetede goryrm
O zaman farklı. Hayırlara vesile olsun inşallah ya belirtin olursa farklı yaz bana olur mu?
Canım bizde de 5. Ay denemede oldu. Hemen olmayabilir çok doğal sakın umutsuzluğa kapılmayın. Dua edin yeter ki :)
Sanırım ilk ay isteyerek çok şey istiyorum. İnsanlar aylarca uğraşıyor, ilk ay tutmaası biraz zor sanırım :110:

X