Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar hamile onları tebrik ediyorum isteyenlere en yakın zamanda hayırlısıyla nasip etsin RABBİM. ben iyi değilim . Bi middot yazamayabilirim . haklarınıızı helal edin. @melek ve mucizesi inşallah canım iyi olurum , dua bekliyorum. @Kurumus-Maskara güzel gözlüm inan ben bile şok oldum. ama yatakta yatma o kadar Kilo alırsın kızzzzzz kuzu şaka bir yana. evet erken test yapma. kafanı takma oldumu olmadımı diye. bi rahat ol inşallah. inan o zaman geliyor minnoşlar.
dua ediyorum sizlere. @0fLu yani alemsin. doktor görmüş kalp atışını daha ne olsun. kafana takacak bişey arama mutlu ol darısı kalanlara olsun .

Haklisin kuzum

ayrıca kırkbin kere maşallah subhanAllah oku bol bol suya için inşallah. inşallah .benimkide duyulur gitsem. çünkü ölüyorum mide bulantısından.
Duymadim ama doktor goruyorum dedi. Ben artik oteki cumartesi kendi doktoruma giderim. Ultrason kagidi da olsun

@Sevsev12 ya bu gobek dusmesi beni düşündürdü! Yillar once hamile bir arkadasimin ısrarcı inadi, bana soba kaldırtmış kuyruk sokumu kırmıştım! Düşündüm de kicimi kirdiysam göbeğimi de düşürdüm belki de! Sen istanbuldamisin ? Ben bir ara istanbula anama gelicem .Geldigim de adres alıp senden gitsem hatuna,tabi bana bakarmi o da var?
Armin Bol bol deneme yap kuzum.Kiymetli günler bos gecmesin
Bu geceee sonlandiriyorum canısı, cok çalıştım da ne oldu sanki kocanin spermleri yavas ve azlar, ama ilaca basladi yeni. Hemen fayda etse keske

Sevsev12 melekk hic ümidim yok ya gecenler de gece kapiya tosladim, canim da acimadi bahanesi oldu bagira bagira agladim ama, acidigindan degil. İlk defa bebegimiz olmuyo diye agladim.Normal de adet olsam test yapsam gayet sakin guler gecer birdaki aya diyen biriyim de, demekki bilinc altimda cok üzülüyormuşumgelsin artık cok yoruldum, zaten gurbet zor yalnizim

Kizlar devlete gidicem demistim bebegi ve kalp atisi gordum dedi ama ben bisey goremedim devlet oldugu icin kagit bile vermedi. 4 tup kan bide idrar verdim.
Sesi acmadan dinlemiş duygusuz. İnsan der bu kadın da duysun. Neyse takma birdakine soylersin ben de duyayim diye:) gozun Aydın hersey yolunda gidiyormasallahhh

Gözün aydinnnnn olsun anne oluyorsun isteeee mutlu son :))) alllah tamamina erdirsin masallahh bayada belirgin cikmiş darisi bizim basimizaaa amin

Kızlar merhaba kaç gündür şişkinliğim ve gaza benzeyen bi sancım vardı bugün dayanamadım test yaptım bata daha 7gün var ama bu test beni çok şaşırttı yorumlayabilir misiniz?
Derkennnn gizemmmm sen de hamilesin masallahh arka arkaya hamile haberlerii goruyorum okdukca. Allah tamamina erdirsin gozun aydin demesem olmaz darisiiiii basimizaa aminnnnnn :))

Veee Zeze _skcn yaa dılardaydım mesajlarını sırayla heycanla okudum ve hayırlı haberi aldım. Çoooooook sevindim valla benim bile gözlerim doldu. Allah sağlıkla kucaüına almayı nasip etsin. Bize de dua et. İyi düşün iyi olsun canım

Biraz moralim bozuldu acikcasi. Netten baktim alt ast degerlerine 0-35 olmasi gerekirken 46 47 cikmis.
Doktorumu aradim hemen bisey olmaz dedi. İlerleyen zamanda tekrar baktirirsin dedi.
Bak doktor bişey olmaz demiş, sen canını sıkma.
Canım hamileymişsin çoook ama çok sevindim. Geçen ay mı kaldın?

Söylemedi canım doktor çünkü keseyi görmedim birşey diyemem dedi
Icini ferah tut kuzum cumartesi görürsün insallah. Bak benle arkadasim beraber adet olmustuk dongulerimiz de ayni onun battan sonra cıktı ikinci cizgisi benimki 5 gün once cikti . Seninde boyle olmuş kuzum rahat ol bebjsin senle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…