Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hoşgeldin tatlim aramiza uğur getirr insallah burasi sana . Senden guzel haberler aliriz insallah

Canııımm çok sağol valla içim içime sığmıyor ama bi yandan da korkuyorum pztsi tekrar yapacam test net görmem lazım emin olmak için bugün daha bir gün geçti adetin . emin olmadan kimseye diyemem
Biz daha esimle hickimseye soylemedik kalp atisini duyduktan sonra belki yakinlara söyleriz insallah

Kızlar merhaba kaç gündür şişkinliğim ve gaza benzeyen bi sancım vardı bugün dayanamadım test yaptım bata daha 7gün var ama bu test beni çok şaşırttı yorumlayabilir misiniz?
Tatlım çizg var bence orda batlarımız aynı banada yaptırıcaksın şimdi ya.... hadi inş bayağı belli çıkmış

Okul sayeseinde hareketlendim kuzum biraz.
S
Rabbim sana da nasip eder insallah fazla bekletmez seni kuzumm

Canııımm çok sağol valla içim içime sığmıyor ama bi yandan da korkuyorum pztsi tekrar yapacam test net görmem lazım emin olmak için bugün daha bir gün geçti adetin . emin olmadan kimseye diyemem
Ya git bi kan ver rahatla.
Sıkma kendini relax ol.
everytime_night
Senin gec dollenmeydi dimi
Karindan 5 haftalikken anca gorundu benim ki ben erken yumurtladim biliyosun adet dongum de kisaydi.

Ayyy ne kadar mutluu oldummm kuzummm yaaa tutma o mutluluk gozyaslarini tatlim ya rabbim saglicakla kucagina almayi nasip eder insalllah artk

Kızlar merhaba kaç gündür şişkinliğim ve gaza benzeyen bi sancım vardı bugün dayanamadım test yaptım bata daha 7gün var ama bu test beni çok şaşırttı yorumlayabilir misiniz?
Ne guzel tatlim ya tebrik ederm seni darisi keseyi nabzi duymaya insallah. Ne guzel bir gün oyle ya cift çizgili .

Gec dollenme olmustur belki tatlim canini sikma oyle kuzum biraz bekle pazartesi tekrar gidersin

6.haftanın içindeyim millet kalp atışını dinliyor bende kese yok
Olumsuz düşünüp negatifi çağırma ama.
Millet ona bakarsan 8 gün önceden de öğreniyor. Ben ilkinde anlamadım bile hamile olduğumu. Kimseyle kıyas yapma.Ben düşük yaptigimda bi arkadaşım hamile kalmış kadın 13 gün gecikti.en sonunda sipsilik bi çizgi gördü.Dogurana kadarda bebeği hafta olarak geriden geldi.
Kızımın kalbini 7+6 da gördük biz.
Allah'a güven dua et.Olacagi varsa zaten olacak ama zehir etme kendine bu dönemini .

Zaten bişey olduğu belliydi ya geç döllenme yada başka bişey adet günü 12.1 değrinden belliydi napiyim herşeyin hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…