Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sevsev12 doktor sana ne dedi ayakta durma vs. eğer öyle dediyse okula gitme demesi rapor vermesi gerekiyor.
değerin gayet güzel yükselmiş. bir haftaya On güne kadar kesecik görünür .

Sevsev12 doktor sana ne dedi ayakta durma vs. eğer öyle dediyse okula gitme demesi rapor vermesi gerekiyor.
değerin gayet güzel yükselmiş. bir haftaya On güne kadar kesecik görünür .
Tam gebelik icin anca carsambe persembe buna karar verebilirz dedi istirahat et dedi baska bisey demedi normal biseymis gibi karsiladi zaten kanamayi. Artarsa iste yani normal kanama olursa gel dedi

Canım başka Dr ile gorus sonuçta rahim filmi ile açılıyor çoğu tüpler ikiside mi tıkalı imiş

İyi tatlım yum dönemindeyim çalışmalara devam:) ama hsg sonrası lekelenmem devam ediyor o yüzden bu ay pek umudum yok

İyi bende canım yum bitti bat 4 Ekim bakalım pek umudum yok geçen ayki belirtiler asılsız çıktığı için :/ sadece şişkinlik var 3 gündür

Canım kanama değilde lekelenme olmuştu benim kahverengi beklenen adet tarihimden 2-3 gün sonra gelmişti ve yine 2-3 gün sürdü
Benimde oyle iste canim leke geldi dün oyle 3-4 damla simdi gelen giden yok. Daha oncesinde ise leke falan yoktu sadece pecete ile silince pempelik oluyordu. Su an ilac falan devam ediyon mu

Kizlar size bisey sorcam ben normalde adet donemlerinde hep ayaklarim buz gibi olurlar ve corap giyerim iste iki gundur yani lekelenmemin oldugundan beri ayaklarim hep buz gibi ben yine corapliydim düne kadar bugün yine ates basiyorlar acaba leke ollarak gelen kanama durdu mu bitti mi yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…