Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Burdan sinir oldummm ben yaaaa allahin cezası herif

Herkese iyi akşamlar
Ben öğleden sonra aşırı sancı ile acile gittim.hic böyle olmamıştım .Kanda 1.23 cıktı betaÇok üzüldüm .Akıntı gibi kahverengi leke gelmişti.Bu ayda kısmet değilmiş ama hala sancım devam ediyor ve 1 2 damla kanama dışında hala gelen giden yok.Gelse de rahatlasam bari

Sevsev12 kötü bir deneyim olmuş kuzum ya.Iyi bir doktor araştır. 275 fazla pahalı geldi bana.Burda biz özel hastaneye 70 tl veriyoruz ve 10 gün sonra kontrolde para almıyorlar .Doktorlar da gayet ilgili bilgili.Sasirdim ucrete

Kuzum burda normal özeller bile 100 lira falan ogretmen indirimi ile falan 70-80 gibi bisey ödüyoruz malesef kuzum. Bende düşük olsun istemiyorum esime danisacam bakalim ya birlikte karar verecz insallah devam etmez kanama

uyku tutmadı. Sevsev12 bahsettiğin doktor özeldeki mi.. akşama misafirim vardı. zaten hastaneye git gel evi temizle çok yoruldum
yazamadım sizlere.

Kuzum burda normal özeller bile 100 lira falan ogretmen indirimi ile falan 70-80 gibi bisey ödüyoruz malesef kuzum. Bende düşük olsun istemiyorum esime danisacam bakalim ya birlikte karar verecz insallah devam etmez kanama
Hangi sehirdesin? Ist. Anadolu'da cok begendgim ve sevdgm bi doktor var (ozel hastne) tavsiye edebilirim.

Günaydın kızlar. Benim kasiklarim çok batmaya basladi hemde iki taraf sırayla,belim de çok fena ben hiç böyle olmazdım ki bu kadar erken :/ testte negatif çıktı dün. Bata 6 gün var

Günaydın kızlar. Benim kasiklarim çok batmaya basladi hemde iki taraf sırayla,belim de çok fena ben hiç böyle olmazdım ki bu kadar erken :/ testte negatif çıktı dün. Bata 6 gün var
Gunaydin kuzum belietilerin insallah bebisinin mujdelicisidir. Hem batina daha var canim negatif cikmasi gayet normal

Merhaba canım aklıma sen geldin merak ettim bir bakayım dedim hamilesin galiba çok sevindim :) rabbim sağlıkla nasip etsin
Merhaba tatlim evet cok şükür gebelik var ama sikintili biraz ya ara ara lekelenmem oluyor
Seninkide hayirli olsun kuzum rabbim saglicakla kucaklarimuza almayi nasip eder insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…