Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evde yapılan gebelik testlerini uygulayan ve deneyen var mı kızlar, karbonata hamilelik varsa köpükcükler oluyor falan, netten bakarsanız Videolar var, acaba ne kadar doğru, gebeliği kesin olan arkadaşlar denese de biz de ona göre baksak gebe miyiz değil miyiz boşuna testlere para verip durmayalım

Merhaba kızlar öncelikle hepinize Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eylesin kimsenin kucağı boş kalmasın. benim de adetim ayın 20 sindeydi olmadım korkuyorum spiral vardı ondan gecktimi acaba var mı spirali olup hamile kalan

Günaydın kızlar. Ben test yaptım negatif çıktı. Ben iki başarısız hamileliğimde yumdan sonraki 7. Günde öğrenirdim hamile olduğumu çok silik bir çizgiyle ama ben galiba hamile değilim. Çünkü hiç çıkmadı

Sen hamilelik istiyormusun istemiyormusun anlamadım ama zayıf bir ihtimal olmakla birlikte korunurken hamilr kalan var tabii

Sen hamilelik istiyormusun istemiyormusun anlamadım ama zayıf bir ihtimal olmakla birlikte korunurken hamilr kalan var tabii
Şu an düşünmüyordum canım olursa baş tacı tabiki ama olmasın diye spiral taktım zaten çok stresli gecikmek olursada bir kızım olsun isterim ne bilim ya beklemek kötü akşam test gelirse belli olur heralde sizlerde bat bekliyorsunuz ya sizinle bekleyeyim dedim

kızlarr merhabalar.. ben 2 haftalık evliyim. Balayı haftamız yumurtlama dönemime denk geldi en başlarda istemiyordum çocuk 1 sene falan ama doktora gittiğimde yumurtlamam geç olduğunu ve korunmamam gerektiğini söylendi.Bende Allah bilir ne zaman olacağını diyip eşimle çocuk yapmaya karar verdik. Daha çok yeniyiz fakat balayında malum ilişkiye fazla girdiğimiz için acaba ihtimal varmıdır diye merak ediyorum. adetimin başlamasına 1 hafta var. Adetim de çok düzensiz olduğu için kesinleştiremiyorum .Belirti olarak midemde ekşime bulantı oluyor sık sık tuvalete gidiyorum sıkışmadan ve kabızlık var aşırı bi akıntı mevcut ve kahve rengine yakın. Normal dışı gibi geldi. İnsan isteyince her belirtiyi ona yorar gibi oluyor Allah isteyen herkese nasip etsin. Herkese Selamlar

Merhaba canım evliliğin hayırlı olsun çok duydum ben ilk geceden hamile olanı belli olmaz ama olamayadabilir adetin geçerse test yaparsın bakalım Allah gönlüne göre versin ben 3 aylık evliyken hamile kalmıştım

Tam yumurtlama gununu biliyosan ustune 14 gun ekle. Bat o tarihe denk gelecek. Yumurtlamadan 14gun snra adet goruluyo cunku. Adet duzensizligi olan-olmayan herkeste degismeyen sistem bu

Benim bat 4ekim oldu. 20sinde yumurtlama oldu cunku

Kizlar hastaneye gittim gitmez olaydim ya bu doktorlar ne tuhaflarr. Kan lekesi falan oldugunu soyledim ve persembe kan verdim degerim 287 dedim tahlil sonuclarimi verdim bakmadi.kan ver beraber bakarim dedi hepsine . Hocam dedim kanamanın olmasi tehlike arz etmiyor mu diyom evet tehlike diyor . E yapacak bisey yok mu yani diyom. Adam suratima bakmadı kan sonuca göre bakariz dedi aldi kahvesini icti sanki ben orda yokmuşum gibi cok sinir oldum

Nasıl bu kadar anlayışsız oluyorlar ya takma canım sen, başka doktora gidersin.

Muhtemelen düzenli artış var mı yok mu ona bakacaktır canım. Düdük tehlikesi falan olursa genelde progestan fitil yazarlar ultrasondan baksaydı bari

Teşekkür ederim canım evet belli olmaz ama insan kendini çok dinliyor acaba var mı diye hayırlısı neyse o olsun yüksek ihtimalle değilimdir

Tam yumurtlama gununu biliyosan ustune 14 gun ekle. Bat o tarihe denk gelecek. Yumurtlamadan 14gun snra adet goruluyo cunku. Adet duzensizligi olan-olmayan herkeste degismeyen sistem bu
Tam yumurtlama günüm belli değil geç olgunlaşıyo yumurtalığın dedi doktor ilaç takviyesiyle de olabilir hatta dedi. Ama belli de olmaz siz korunmayın olursa olur olmazsa da o zaman tedaviye başlarız dedi. O yüzden tam kestiremiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…