Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım geç döllenme olabilir, yada ilerde haftanı yakalayabilirsin şu an erken oldugu için hesaplar tutmuyor sıkma canını hiç

hayırlı sabahlar kızlar. geldim elhamdülillah çok şükür . maşallah subhanAllah, minik tatlı şeker keseciğimi gördüm. 6 ekimde kontrole geleceğim tekrar . çok mutlu oldum. inşallah sağ salim kucağımıza alırız . darısı eylül bat bekleyen arkadaşalrımıza olsun. sat olsunlar inşallah.

Kese boyutun kac canim
Gozun aydin bende geldim biraz skntili gecti

Kalp atışı içinmi gidiceksin canım maşallah hayırlısıyla kucağına al inşallah

selam kızlar benım bat 30 eylül yada 1 ekim ar4anıza katılmak istedim bende ovülasyon kullandım bu ay. çift çizgi öncesi çizgi günü ve sonrası degerlendirdim. inşallah tutar. bir kızım var 2,5 yaş ik,nciyi istiyorum allah kısmet ederse. ovülasyonla hamile kalan varmı aranızda :). şubattan beri korunmuyorum ama olmadı henüz

Herkese iyi haftasonları
karapisso Gözün aydın canım.Saglikla ilerler inşallah
O oflu Kuzum inşallah sorunsuz ilerlesin gebeliğin.Pozitifi elden bırakma
B Basharfibenz Kısmet.Persembe değilse Cuma Nisan değilse Mayıs diyip yola devam
ALTINIM Bende ovulasyon kullandım bu ay.Ama olmadı çünkü aşırı sancım var bugün sökülürüm.Saglik olsun.insallah en kısa zamanda sende kalırsın
Kurumus-Maskara Sende demişsin gerçi ben çizgiyi göremedim ama bu kadar erken görebilmen harika

melek ve mucizesi canım ne oldu geliyor mu ki kırmızlar daha var yarına değilmi seninki belki gelmez ya , bende de her sabah sancı oluyor uyanınca geçiyo

Kese boyutun kac canim
Gozun aydin bende geldim biraz skntili gecti
hiç bilmiyorum bakmadım. ilaç kullanmaya gerek yok dedi anlaştık. sende kafana takma sıkıntı yok. kese etrafında kanama yok vs. usg boyutunda büyümüş yani güzel haber. kist için gider demiş. kese büyüdükçe o yok oluyor herhâlde.

melek ve mucizesi canım ne oldu geliyor mu ki kırmızlar daha var yarına değilmi seninki belki gelmez ya , bende de her sabah sancı oluyor uyanınca geçiyo
Çok çok özür dileyerek söylüyorum dünden beri pedle geziyorum zaten ve sabah aha geldi diye koştum yok.Cok sancım var .
Ama ya çok tuhaf.Neredeyse eminim artık regl olacağına ama umut hiç bitmiyot
Aslında son 2 ama daha evvel hep 28 gündü döngüm .son 3 ay 30 oldu belki yine 28 olur bugün gelir diyorum.
Ama hamile değilsen hemen sökülmek istiyorum tabii

test falan yapmadınmı nerden bildin sökülwecegini. insan ovülasyon kullanınca daha ümitleip hayal kırıklıgına ugruyoe

amin şekerim . darısı sana olsun. ennnn yakın zamanda .

İşte bende de oluyor iki sabahtır o sancı sonra geçiyor geçende oldu ya 6 gün var daha demiştim ama yine geçti ıslaklık oluyp geldi herhalde diyorum yokkk , kız inş bebişler tutunmaya çalışıp ta canımızı acıtıyorlardır minniş sıpalar yalnız yazarken bile seviniyom( minniş sıpam )

Ah insallah.Ben genç kizligimdan beri çok sancılı olurum.O yüzden gelir diyorum birde yaptığım testlerden dolayı ama bilemiyorum tabi.
Inşallah umduğumuz gibi olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…