Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar daha bata vardı ama sabah dayanamadım test yaptım :)) sanırım hamileyimmmmmmm :))))))))) eşimi uyandırdım heycandan :) sonra ikimizde uyyamadık :) bu heycanı isteyen herkese yaşatsın allahım
Hayırlı olsun Canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin İns

kızlar daha bata vardı ama sabah dayanamadım test yaptım :)) sanırım hamileyimmmmmmm :))))))))) eşimi uyandırdım heycandan :) sonra ikimizde uyyamadık :) bu heycanı isteyen herkese yaşatsın allahım
Görünce duygulandim yaa bende görünce inanamamistim cok mutlu olmustum o duygulari tekrardan yasadim simdi. Rabbim saglicakla kucagina almayi nasip eder insallah kuzum

Günaydın kızlar, hayırlı cumalar :)
Batıma 3 gün var ben sabah test yaptım çok silik ikinci çizgiyi gördüm çizgi tam netleşmeden kan vermeyi düşünmüyorum. Doktorum geçen ay d vitamini ve corasprin verdi bunlara devam etmeli miyim yoksa bırakmam mı gerekiyor? Bat geçince gideceğim doktora sorayım dedim?

Günaydın kızlar, hayırlı cumalar :)
Batıma 3 gün var ben sabah test yaptım çok silik ikinci çizgiyi gördüm çizgi tam netleşmeden kan vermeyi düşünmüyorum. Doktorum geçen ay d vitamini ve corasprin verdi bunlara devam etmeli miyim yoksa bırakmam mı gerekiyor? Bat geçince gideceğim doktora sorayım dedim?
Hayırlı olsun canm bence bırakma gidince doktorun zaten bırak veya bırakma der sana

X