Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

ben hapşırınca Sol kasığım çok ağrıyor. normalde sağ taraf batıyor hep. az kaldı 2 gün galiba bende c.tesi gideceğim.

Ayy ne güzel bi haber verdin tatlim rabbim insallah en kisa zmanda sana da nasip eder. Bugunki testim biraz daha koyilasmisti o yuzden icim biraz daha rahat bugün
Aminnn kuzum rabbim nerde isteyen varsa herkese nasip etsin iyi bari kuzum kafan takılırsa böyle test yaparak rahatlayabilirsin tabiki

Ohhh ne güzel sağlıkla büyüsün minnoş insallah canisi valla heycanliyim çok etkili bir ilacmis biliyomusn insallah yunuslarım gelişir ve tutar bidahaki ay a bende paylaşırım svincimiiiii

B

Bencede caysiz hayat olmuyor gunde uc dort defa demlerim kendin icin
ama ben eskisi gibi icemiyom artk . Bebis sevmiyor herhal
cayin ve kahvenin icindeki kafein bebekte gelisim geriligine yol aciyormus . ben de kahve tiryakisiydim ama dr kahveye kesinlikle onay vermedi

Tüm hamişleri tebrik ederim sağlık kucağınıza almayı nasip etsin allah inşallahKızlar benm batta 20 eylüldü ama ben erken adet oldum yanlız herzamnkinden az ve değişik annemde 3 hamileliğindede üstüne görmüş ve benmde bu gün acayip midem bulanıyor acaba bende üstüne görüyor olabilir miyim ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…