Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
karapisso karapisso Kuzum hay maşallah.Gormek istediğimiz çizgi :KK70:
Benim dün silik çizgi vardı bugün silik bile çıkmadı.Insallah vardır yaa:KK17:
Son 5 te çok can sıkıcı. Şu 1 hafta önceden silik çizgi görenlere özendim birden.

Acaba beta kaç olunca laboquick kaset testte görebilirim.
Beta mı az yoksa hicmi yok.Kafamda deli sorular:KK53:
Bende sen gibiydim kuzum hep erkenden ogrenenlere özenirdim.
Kiz simdj de zaman gecmiyor hic ya ogreneli kac gun oldu hala 4. Haftayi dolduramadim yaa

karapisso karapisso Kuzum hay maşallah.Gormek istediğimiz çizgi :KK70:
Benim dün silik çizgi vardı bugün silik bile çıkmadı.Insallah vardır yaa:KK17:
Son 5 te çok can sıkıcı. Şu 1 hafta önceden silik çizgi görenlere özendim birden.

Acaba beta kaç olunca laboquick kaset testte görebilirim.
Beta mı az yoksa hicmi yok.Kafamda deli sorular:KK53:
20 sanırım canım yazıyodu prospektüste

Eki Görüntüle 2190242

Canım benimde bu 3.ay olucak 2 gündür ovu testi yapıyorum ama kopkoyu olmuyo bak Bugün yaptığım testi ekliyim seninkiler de böyle mi?
Seninki koyu cnm aslında iki çizgi de eşit benm silik çıkıyor sonradan koyulaşıyor bugün yapınca koyarım buraya bende belki pik olur bugün sen değerlendir ama çizgi koyu görünüyor resmde

Eki Görüntüle 2190242

Canım benimde bu 3.ay olucak 2 gündür ovu testi yapıyorum ama kopkoyu olmuyo bak Bugün yaptığım testi ekliyim seninkiler de böyle mi?
Seninki koyu cnm aslında iki çizgi de eşit benm silik çıkıyor sonradan koyulaşıyor bugün yapınca koyarım buraya bende belki pik olur bugün sen değerlendir ama çizgi koyu görünüyor resmde

Buda bu sabah yaptığım benimde silik çıktı.

Eklentiler

• E5AE9A49-D9F2-4B64-BB61-B99BFA793D56.jpeg
    E5AE9A49-D9F2-4B64-BB61-B99BFA793D56.jpeg
    77,1 KB · Görüntüleme: 33
Normal test mi yapmıştın 3 gün önce erken gebelik testi mi
normal ama çıkmadı. hatta bat günü 8 eylülde bile yaptım çıkmadı. sonra 11 eylül geldi baktım gelen giden yok. 12 eylülde yaptım baya baya belli idi. silik ama görünüyordu .

Buda bu sabah yaptığım benimde silik çıktı.
Dün böyleydi benimki aynı işte şimdi saat 5 olmasını bekliyorum hergün aynı saatte yapym die...takvime göre aynı yumurtluyorum ben ama tutmadı nedense ... eşlerde de iş bitiyor sağlıklı beslenmek önemli demişti doktorum benimki sebze yemez bile

ondan sonrada bebeği görsek içimiz rahatlicak sonra kalp atışı sonra 3 ay dolsun sonra hareket etsin falan filan derken doğurana kadar böyle gideriz kız biz :KK70:
aynen böyle oluyor zaten şekerim. ben şimdiden hayal ediyorum hareketleri başlasın bi ohh elhamdülillah çok şükür . az bi göbek çıktı bende . kendime diyorum şimdi hamleyé benzedim.

X