Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ya hep aynı haftalardayız ya, belirtiler hep yanı... valla yalnız bende olmuyormuş deyip içim rahatlıyor..
iki gündür kasığımda iğne batması,ağrı var... 2-3 kere de beyaz akıntı içinde ince kahverengi leke oldu.. korkuyorum tekrar bebeğimi kaybedicem diye :KK43:(( şu cumartesi bir an önce gelse de ultrasona girsem :KK43::KK43:

ben hapşırınca Sol kasığım çok ağrıyor. normalde sağ taraf batıyor hep. az kaldı 2 gün galiba bende c.tesi gideceğim.

Ayy ne güzel bi haber verdin tatlim rabbim insallah en kisa zmanda sana da nasip eder. Bugunki testim biraz daha koyilasmisti o yuzden icim biraz daha rahat bugün
Aminnn kuzum rabbim nerde isteyen varsa herkese nasip etsin iyi bari kuzum kafan takılırsa böyle test yaparak rahatlayabilirsin tabiki

Iyiyim kuzucum adet sancilari sancılarım oluyor benimde bide kasik agrilarim cok fazla ya ama icimdekinin geliştiğine isaret ettigi icin içim rahatliyor .
Yumoslarim guzel güzel büyürler insallah sana bebis olurlar insallah kuzum. Adet duzensizligi icin bisey dedi mi sana kuzum
Ohhh ne güzel sağlıkla büyüsün minnoş insallah canisi valla heycanliyim çok etkili bir ilacmis biliyomusn insallah yunuslarım gelişir ve tutar bidahaki ay a bende paylaşırım svincimiiiii

Tüm hamişleri tebrik ederim sağlık kucağınıza almayı nasip etsin allah inşallah☺️Kızlar benm batta 20 eylüldü ama ben erken adet oldum yanlız herzamnkinden az ve değişik annemde 3 hamileliğindede üstüne görmüş ve benmde bu gün acayip midem bulanıyor acaba bende üstüne görüyor olabilir miyim ?

X