Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
merhabalar, bende bu ay letu 2.5 kullandım. 25 eylül bat. , daha 1 hafta var testte yapmak için çok erken. aklımdan bazen hamileymişim gibi hissediyorum, bazende hamile değilmişim gibi hissedip çok mutsuz oluyorum.. umarım ay sonunda buraya "kızlaaaar hamileyimmm çok şükür yazarım." :)

inşallah ya. hayırlı habeler veririsiniz. illa belirti arama daha bir hafta var. benim belirti adete çok yakın başladı. sat tan sonra daha çok yaşıyorum .

merhabalar, bende bu ay letu 2.5 kullandım. 25 eylül bat. , daha 1 hafta var testte yapmak için çok erken. aklımdan bazen hamileymişim gibi hissediyorum, bazende hamile değilmişim gibi hissedip çok mutsuz oluyorum.. umarım ay sonunda buraya "kızlaaaar hamileyimmm çok şükür yazarım." :)
Hosgeldin tatlim insallah hislerin olumlusu olur kuzum buraya bagira bagira hamileyim dersin tatlim

Hamile arkadaşları tebrik ederim sağlıkla kucağınıza anlın inşallah :KK200: Belirtileriz neydi yazabilir misiniz :emir_bebek:
Benim belirtiler erken basladi kuzum göğüslerim agrimaya basladi sizisi fazla idi uyuyamiyordum bile.
bide kasik agrisi akinti falan vardi. Yorgunluk uyku hali vardi. Hep kendinj ac hissetme duygusu. Bide vücut isisinin artmasi ayak tabanlarim ates gibiydi

karapisso karapisso Kuzum hay maşallah.Gormek istediğimiz çizgi :KK70:
Benim dün silik çizgi vardı bugün silik bile çıkmadı.Insallah vardır yaa:KK17:
Son 5 te çok can sıkıcı. Şu 1 hafta önceden silik çizgi görenlere özendim birden.

Acaba beta kaç olunca laboquick kaset testte görebilirim.
Beta mı az yoksa hicmi yok.Kafamda deli sorular:KK53:

X