Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Subeyi ariyorum acmiyolar bende ana hattan aradim agzima geleni saydim. Sikayet edicem sizi diye. Ben kargo gelicek diye evden disari cikamadim ya. Sanki ilk defa getiriyolar. O kargo bi gelsin elime bak neler yapicam getirene.
sakinn ol böyle şeyler için gerilme, keyifleri olunca getiriyolar

genel merkezi aradyısan çözerler illa arayıp bağrınmak lazım
Bagirdim valla bu ne terbiyesizlik dedim ya.
Telefon denen bisey var niye aramadilar madem dicem adres yanlis falan da degil he ilk defa getirmiyolar dengesizler. Biz ileticez dedi bakalim

Herkese günaydın
O oflu kuzum benimde ovu testimi 5 günde getiremediler.Instagramda büyük harflerle 10 mesaj üstüste KARGOMU GETIRIN yazdım hemen arayıp özür dilediler ertesi sabah 9 da getirdiler.Ne taşıdıkları umurlarında değil hakkatten .
Sevsev12 senin takvimini sevsinler

Bende sabah testimi yaptım köz gibi negatifi gördüm şimdi kahvemi içiyorum
Son 5

hayırlı sabahlar kızlar. benn dün öğlen 2 saat uyudum . akşama misafirim vardı çok uğraştım yemek için . misafirler gitti ben etrafı topladım başım dönmeye başladı sersem gibi uyudum hemen. bu hamileliğim bambaşka . hepsi bi değişik oluyor. bulantı hiç yok. Bende bu c.tesi gitsemmi diye düşünüyorum acaba kal atışını duyarmıyım. sizlere bakıp heves ettim valla . melek ve mucizesi sabahları çay içerim ben sen kahvecisin .
Sevsev12 demek kızın olsun istiyorsun. bebekler çok kısmetli ve bereketli oluyor bende iki kez öyle oldu. bakalım bu bebeğim neler getircek bize .

Herkese günaydınnn
ya arkadaşlar merak ettim siz ovulasyon testini neden eczaneden değil de internetten alıyosunuz?? ben hiç kullanmadım ama alacak olsam sanırım eczaneden alırdım..

Valla fark etmiyor su an ilk olacagi icin sadece iki meyveden de isterim . Ama bilmiyom ilk hamile olduğumu ogrendigimde icimden kzim demek geldi herhalde oyle olcak

haaa tabi onu düşünemedim

ya kızlar ben 3-4 gündür bir garibim..vücudum çok sıcak,yanıyorum..soğuk su tutuyorum bir süre sonra etkisi geçiyor..klima da üşütüyor beni..o yüzden gece uyuyamıyorum..kendime temas etmeden uyuyacak pozisyon bulamıyorum,sürekli dön dön...en son bir rahat edersem içim geçiyor ama bu defa o bölgem ağrıyor yine uyanıyorum..çok yorgun ve uykusuzum...sizde de oluyor mu??

Herkese günaydınnn
ya arkadaşlar merak ettim siz ovulasyon testini neden eczaneden değil de internetten alıyosunuz?? ben hiç kullanmadım ama alacak olsam sanırım eczaneden alırdım..
ben ov testi almadm , ama gebelik testi lapaguik marka eczanelerde 5.7 tl arası. ben ette ücretsiz kargoyla 10 adet 15 tl aldım. 3 test veya 2 test yerine 10 test

bende ateş basması arada üşütme oluyor. aniden bi halsizlik baş dönmesi. kilolumusun. sürekli ateş basması sıcaklık öncesinde varmıydı. mesela ben hep üşüyen biriyim ama kansızda değilim elhamdülillah çok şükür . genelde kansoz olanlar üşür ya.

yok ay ben kafayı koyduğum an küt gidiyorum

Valla fark etmiyor su an ilk olacagi icin sadece iki meyveden de isterim . Ama bilmiyom ilk hamile olduğumu ogrendigimde icimden kzim demek geldi herhalde oyle olcak

bende fark ediyordu. hayırlısı diyoruz ama illa bi cinsiyet ağırlığı oluyor. mesela ben ilke çok istedim kız olsun. 2 .kız olduğunu öğrenince inanamadım. Elhamdülillah alaküllihal. şimdi erkek gibi hissediyorum. eşimde öte diyor. kızımda çok mide bulantısı yaşadım 25 haftaya kadar sürdü. oğlumda aynı böyle tansiyon düşüklüğü ve baş dönmesi uyku. 6.haftada kalp atışı duyulmaz diye biliyorum . 7.haftada net duyuluyor eğer geç döllenme değilse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…