Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yok benimki boğa olucak inşallah ona göre ayarladım şansıma da gebelik oldu :KK45::KK45:
22 mayıs ve sonrası doğan ikizler oluyor..benim 20 mayıs 2019 görünüyor tarih ama muhtemelen 1 hafta filan önce doğar, boğa olur diye düşünüyorum..bakalım kısmet :KK45::KK45:
Benim de 21 mayıs diyor ama bakalım. Belki boğa yakalarım

devlet hastanesine gidince 1 gunde falan tahliller halledilir mi ? ben yarin ozelde ilk kontrolumu yaptiracagim haftaya da devlete kontrole gidecegim testlerimi yaparlar mi hemen o gun
Tatlım ben internetten 09.10 randevu aldım ultrasonla baktı tahlile yolladı hemen 15.30 çıktı tahliller bir de değerlendirdi sabahtan gidersen aynı gün çıkıyor benim bildiğim

Tatlım ben internetten 09.10 randevu aldım ultrasonla baktı tahlile yolladı hemen 15.30 çıktı tahliller bir de değerlendirdi sabahtan gidersen aynı gün çıkıyor benim bildiğim
ben devlette 11.20 ye randevu alabildim . sonucu gostermek icin hemen o gun mu ugradiniz onu anlayamadim

ben devlette 11.20 ye randevu alabildim . sonucu gostermek icin hemen o gun mu ugradiniz onu anlayamadim
Aynı gün herşeye baktılar kuzucum. Erken saatteydi randevum 09.30de muayene etti. Keseyi gördü çıktı aldı tahlile yolladı. 09.45 gibi tam kan testi ve idrar örneği verdim. Sonuçlar 15.30da çıktı sonra sonuç gösterme sırasına girdim saat 16.00 da içeri aldılar tekrar sonuçları konuştuk folik asit yazdı yolladı hepsi hepsi aynı günde bitti ikinciye izin almadım işten

Aynı gün herşeye baktılar kuzucum. Erken saatteydi randevum 09.30de muayene etti. Keseyi gördü çıktı aldı tahlile yolladı. 09.45 gibi tam kan testi ve idrar örneği verdim. Sonuçlar 15.30da çıktı sonra sonuç gösterme sırasına girdim saat 16.00 da içeri aldılar tekrar sonuçları konuştuk folik asit yazdı yolladı hepsi hepsi aynı günde bitti ikinciye izin almadım işten
cok iyiymis . peki saglik ocagina gebeliginizi bildirdiniz mi ? bizim tarihler yakin o yuzden soruyorum :)

MErhaba sürekli takipteym hepinizi kızlar bende bu ay ovu test kullanıyorum laboquick in silik çıktı bugün ama kurıyınca koyulaşıyo sanırım onu baz almamam lazm gerçi hergün ilişki oluyo bu ara geçen ay da oldu ama tutmadı bu 3. Ay olcak deneme inş bu ay tutar dua edin

MErhaba sürekli takipteym hepinizi kızlar bende bu ay ovu test kullanıyorum laboquick in silik çıktı bugün ama kurıyınca koyulaşıyo sanırım onu baz almamam lazm gerçi hergün ilişki oluyo bu ara geçen ay da oldu ama tutmadı bu 3. Ay olcak deneme inş bu ay tutar dua edin
İnşallah tutar canım moraller yüksek:21:

665FEB6B-DFB8-41BB-8082-FE7790FF1252.jpeg
Canım benimde bu 3.ay olucak 2 gündür ovu testi yapıyorum ama kopkoyu olmuyo bak Bugün yaptığım testi ekliyim seninkiler de böyle mi?

Günaydın tatlım hoşgeldinnnn inşallah bu ay yakalarsın bat kaçtı senin?

Günaydinnnn.
Sinirim tepemde kargo gelcekti dun.
Adres yanlis yetersiz demis sanki ilk defa getiriyo aras kargo buraya sinir oldum birazdan arayip sayicam.:sopa:

Ayyy kargocular tam cinnet
Subeyi ariyorum acmiyolar bende ana hattan aradim agzima geleni saydim. Sikayet edicem sizi diye. Ben kargo gelicek diye evden disari cikamadim ya. Sanki ilk defa getiriyolar. O kargo bi gelsin elime bak neler yapicam getirene.

X