Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaşlar bu topikte desormak istedim geçen ay 24 ünde adet oldum 2 3 gün erken oluyorum .4 5 gün önce kasıklarımdan diz kapağıma kadar çekildi uyutmadı 3 4 gün arayla yapışan bi sıvı geldi ara sıra batma oluyo kasık ağrım yok çekilme batma var 21 inde adet olmam gerekiyo sizce belirti olabilirmi

benim sağ kasığımda çok batma vardı. hala arada batıyor. hapşırınca çok acıyor. belirtilerin inşallah pozitif sonuçlanır.

benim sağ kasığımda çok batma vardı. hala arada batıyor. hapşırınca çok acıyor. belirtilerin inşallah pozitif sonuçlanır.
Kasıklarımdan diz kapağıma kadar kasılıyor çekiliyo hamile bi arkadaş magnezyum eksikliği gebeklikte oluyo genelde dedi bi umutlandım

Kasıklarımdan diz kapağıma kadar kasılıyor çekiliyo hamile bi arkadaş magnezyum eksikliği gebeklikte oluyo genelde dedi bi umutlandım

evet , çok ileri haftalarda bebek annenin vitamiini kendine depolarken olur. daha yeni başlangıçta olacağını pek sanmam. bir test yapsanız sabah erken.

Bu hallerde Hamilelikten işte şaşkın. tabiki. 2 saat içinde elinde olur sonucun. bizim burda 100 küsür gebelik tahlili. ben baktırmadım daha.

Aaa kan tahlili okadar pahali mi yahu. Ultrasonla bakmak icin 40 aliyor, su yillik bakilan smearmiydi onun icin de 30 almisti gittiğim yer. Ben normal kan tahlili parasi alir diye dusunmustum

Aaa kan tahlili okadar pahali mi yahu. Ultrasonla bakmak icin 40 aliyor, su yillik bakilan smearmiydi onun icin de 30 almisti gittiğim yer. Ben normal kan tahlili parasi alir diye dusunmustum
ben istanbuldayım . daşı doprağı altın ve pahalı olan şehir..ve semtim ateş pahası. eşimé dedim uygun gizle bir özel hastane bulup gideceğim. inşallah tabi.

ben istanbuldayım . daşı doprağı altın ve pahalı olan şehir..ve semtim ateş pahası. eşimé dedim uygun gizle bir özel hastane bulup gideceğim. inşallah tabi.

Ben de Istanbul'dayim:) Anadolu yakasinda bir doktora gidiyorum evlendigimden beri ama ben Avrupa yakasindayim artik buradan da doktor bulmam gerekecek sanirim

Adete son 1 hafta kaldı. Hamile myiim çok merak ediyorum acaba hamile olup adete 1 hafta kala hatırladığınız belirtiler var mı kızlar ? Neler?

Ben de Istanbul'dayim:) Anadolu yakasinda bir doktora gidiyorum evlendigimden beri ama ben Avrupa yakasindayim artik buradan da doktor bulmam gerekecek sanirim

bende avrupa yakasındayım. çok uçtu fiyatlar. bende 35 , 40 tl muayene olurdum. ama aynı yer şimdi 3 katı fiyat. açıkçası acelem yok olsa ne kadar olursa olsun veririm. canımız sağ olsun. 2 sene evvel doğum yaptım sezeryan sonraı normal doğum istedim o zaman fiyat 2.bin 600 tl idi. şimdi kaç bin olmuş bilmiyorum . en az 5 bin olmuştur .

Kızlar kahvrengi akıntım var hatta koyu kan gibi korkmaya başladım niye olurki böyle

Son düzenleme:
Sabah sabah bütün heyecanım bitti ama şükür adet oldum ama çok ta umutluydum belirtilerden offff adet oldum ve gerçekten tam vaktinde geldi sanırım doktora gidicektim oysa artık çarşamba gidicem napalim kızlar ya çok kötüyüm belirtilerim çöktü ama yine olmadı karapisso melek ve mucizesi Sevsev12 ve daha adlarını tam yazamadiklarim çanlar hayırlısı diyorum ama sabah sabah çok.kotu oldum

Bidaki ay olur insallaah canini sikma.
En azindan zamaninda gelmis.
Rabbim Nasip eder insallah.
Dualarimdasin

Bidaki ay olur insallaah canini sikma.
En azindan zamaninda gelmis.
Rabbim Nasip eder insallah.
Dualarimdasin
Evet kuzum 3 gün gecikmeli geldi ama geldi ama benide yıktı öyle geldi zaten doktora gidicem ilaç tedavisine baslanilicak ozaman nasip olur insallah sağol allah razı olsun cankus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…