Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar benim yaptığım hesaba göre cumartesi günü yumurtlama günü, ama şu an çok fazla kasık ağrım var ve inanılmaz akıntım var. Bu yumurtladığım anlamına mı geliyor yoksa yumurtlayacağım anlamına mı geliyor kafam karıştı, ona göre çalışma başlatacağım :)))

Inşallah sağlıklı bir hamilelik geçirirsin kuzum

Aynen ondan bahsediyorum.
Tedbir amacli kullaniyordum.
İgne uc ay coraspin 30. Haftalara kadar kullandirmisti.
Ama.o doktor gitti burdan.
Baska doktor var ona da cok iyi diyolar ama.bu kullanma dedi. Alakasi yok dedi.
Ne biliyim bilemedim ya. Kafam cok karisti.

Sen gunasiri basla.
Kacirmamis olursun.
Ovu testleri bu yzden baya kullanisli

Uyu uyu sen kuzum uyu ki enerji dopolayasin bebisin senle kalsin insallah saglicakla kucagina almayi nasip eder insallah rabbimm
kuzumm sen bir annissin artk sende bize bol bol dua et rabbim sesini duysun dualarini kabul eder insallahhh

0fLu canım benim madem doktor gerek yok dedi sende benim gibi sabah akşam yarım limon yarım su bardağı suya sık iç. arada ev yapımı sirke iç. bide hacamat kanı temizler . ben çok şifasını gördüm. inşallah tekrar başlayacağım seanslara. bİ yaptırıp 7 aya kadar beklerim . zaten başlayınca 6 . 7 seansta ancak biter. O arada kan kendine geliuor akışkan oluyor katı olmuyor.

Canim yumlar malesef hep yaptigimkz hesaba yani takvime uymuyorlar yikandiktan sonra kuzum bigun evet bigun yok şeklinde iliskin olsun ya da kafaniza göre takilin ama iste akintin başladıktan sonra bence her günü değerlendirin çünkü akinti gelince yumurtalar catliyormus

kızlar hatırlarsanız bu ay çok erken adet olmuştum. pazartesi doktora gittim bir sorunmu var diye. herşey yolunda 17 mm de yumurtan var dedi. ayın 2 sinde kahve lekelerim başladı 4 ünde adet kanaması ve 5 gün sürdü ayın 10 unda 17 mm yumurta doktor erken gelişmiş dedi. şuan da da felaket sancım var galiba çatladı. yeni bat 30 eylül :)

Canım seninle adet ve yumurtlama günlerimiz ayni takip ettim de az seni. Benimde cumartesi günü yum günüm ama dün geceden beri akıntım var kasiklarim agriyor senin gibi kafam karışık:) 2 günde olsa insan daha çabuk yumlasin istiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…