Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım yeni gördüm iyiyiz canım şükür ikinci oğluşum geliyor Allahin izniyle sen nasilsin paşa nasıl tedavi varmı gündemde
İnşallah bu ay güzel haberlerini alırız

Hayırlı olsun canııım.. oğlunun gönlğne göre oldu desene
çok şükür oğlumda bende iyiyiz.. tedavi yok temmız ağustosta mersindeysim 2 ay ara verdik eylülde tekrar başladık bakalim bat 17 18 gibi beklemedeyim ama yok gibi geliyor.. hayırlısı bakalım dua et canım

Ay ne guzel hamiş haberleri yine .benim de midem kötü oldu 2 gundür cikardim afedersiniz bi de barsaklarimiz bozdum ancak duzeldi midem ama halsizliğim hat safada adeta ayakta duramoyorum batima 7 gun kaldiiiiiii

Ay ne guzel hamiş haberleri yine .benim de midem kötü oldu 2 gundür cikardim afedersiniz bi de barsaklarimiz bozdum ancak duzeldi midem ama halsizliğim hat safada adeta ayakta duramoyorum batima 7 gun kaldiiiiiii

Hadi bklm inş hayrlisiyla sende hamilesindir cnm Allahm emeklerimizi boşa çıkarmasın insallah

Bugunki ovulasyon testim hasta olunca doktora gidicektim ama hastalik yakin degil sanirim

Eklentiler

• 20180912_185511.jpg
    20,6 KB · Görüntüleme: 61
Kızlar iyi akşamlar bugün doktor kontrolüm vardı ve doktor ufak ufak 2 yumurtalıkta da çikolata kisti gördü ve rahim filmi istedi çok stresliyim

Kızlar merhaba gecen ay elimde 5 adet ovulasyon testi vardı ve ben erken başlamışım sanırım yapmaya yani ayın 27. Nde pik oldu sanıyordum ama arkadaş tam koyu olması lazım pik olmamş dedi gerçi o haftayı tamann değerlendirdik ama moralim bozuldu ilk defa kullanmştm ve galba pik olmadan testim bitmiş ben hep 27. Demiştm ama daha koyu olması gereklymş

Ovulasyon testim

Eklentiler

• IMG-20180901-WA0017.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG-20180901-WA0016.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 46
Kızlar iyi akşamlar bugün doktor kontrolüm vardı ve doktor ufak ufak 2 yumurtalıkta da çikolata kisti gördü ve rahim filmi istedi çok stresliyim
Oyyy yavrum , cok üzüldüm ama ufaklarmis can sıkıcı haklısın ama erken tedaviyle cabucak atlatirsin insallah. Baska bir doktora dahami gorunsen acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…