Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar o kadar ilginç birley yaşıyorum ki nasıl anlatayım. Böyle wcye gidiyorum sanki pedim dolmuş gibi sonra bakıyorum 1 2 damla akmış ama bana sanki şarıl şarıl akıyor gibi geliyor

Kızlar o kadar ilginç birley yaşıyorum ki nasıl anlatayım. Böyle wcye gidiyorum sanki pedim dolmuş gibi sonra bakıyorum 1 2 damla akmış ama bana sanki şarıl şarıl akıyor gibi geliyor
Benim başıma gelmedi tatlım ama demekki renksiz akıntın oluyor. Bir süre daha gözlemle bakalım bir değişiklik olacak mı

Benim başıma gelmedi tatlım ama demekki renksiz akıntın oluyor. Bir süre daha gözlemle bakalım bir değişiklik olacak mı
O nasıl oluyor ki acaba? Hatta varya gündüz öyle bi oldu ki dışardaydım bide eyvah dedim pedim doldu şimdi pantolonuma geçicek rezil olcam koştur koştur wcye gittim aaa bi baktım hiçbişi yok

O nasıl oluyor ki acaba? Hatta varya gündüz öyle bi oldu ki dışardaydım bide eyvah dedim pedim doldu şimdi pantolonuma geçicek rezil olcam koştur koştur wcye gittim aaa bi baktım hiçbişi yok
Kuzum hiç bilgim yok ama sen regl oldum dememismiydin benmi yanlış hatırlıyorum

Kuzum hiç bilgim yok ama sen regl oldum dememismiydin benmi yanlış hatırlıyorum
Aynen canım oldum ama bi değişik regl bu yani düzenli bir kanama olmuyor yani pedim doldu diye düşünüyorum öyle bi his var ama tuvalete gidip bakıyorum birkaç damla olmuş sadece ve tuvalette peçeteye silince geliyor. İlk defa yaşıyorum

Kizlar bana sorulunca dikkat ettim afedersiniz ama benimde akintim baya oldu bugun acaba soruluncami dikkat ettim adete yakin oluyor degilmi

Son düzenleme:
Herzamankinden farkliysa azsa düşündürücü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…