Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bu ay ben yaptım ve bugün 2.çizgiyi gördüm

Göbeğine baktır canım vakti saati vardır merak etme saatini bekliyordur bebiş

Selam kızlar bütün sayfaları okuyup sessiz takip edenlerdenim bende. Bat ıma iki gün kaldı henüz test yapmadım günüm geçerse yapacağım, çünkü bir önceki gebeliğimde bata bir hafta kala her gün erken gebelik testi yaptım günüm geçince normal test hepsi negatifti kan testinde gebelik çıktı ama 8 haftalıkken kalbi durdu ve düşük yaptım. Şimdi bekliyorum bu ayı bakalım ne olacak. Gebe arkadaşlar inşallah sağlıkla kucaklarına alırlar umudu sonraki aya kalanlara Rabbim tez zamanda nasip etsin.

Aaa tebrik ederim canım benim darısı başıma inşallah. İçimi zor oluyor mu aç karnına mı içtin biraz anlatırmısın :)
Teşekkür ederim canım, sabah ve akşam yemeğinden önce aç karnına içtim canım. yok içimi hiçte zor değil. sıcak ya da soğuk değil ılık içcen canım. benim sağ yumurtalık ara ara yumurtlama olmuyordu, içtim soğan suyu etki etti sanırım. yumurtladım bu ay hatta geç yumurtlama oldu adetten 3 gün önce. bugünde adet gününü geceli 9 gün oldu ve testte çift çizgiyi gördüm.

Ya bu göbek olayı nasıl anlaşılıyor
yere yat canım ayaklarını karnına doğru çek. göbek deliğinin oraya parmağını koy hafif bastır. göbeğin atacak tık tık diye. eğer yerinde atmıyorsa göbeğin düşmüştür. anlaması ve tedavisi çok basit bir işlem aslında

Benimde her yumurtlama döneminde ve adete yakın sol yumurtalığım ağrıyo bende de böyle bi problem olabilir. Ovu testide aldım bu aya baya hazırlıklı giriş yapıcam bakalım Çok teşekkür ederim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Amin canım Allah isteyen tüm herkese nasip etsin . bu ay bende ovu testi aldım adet olmayı bekliyordum derken çift çizgiyi gördüm inşallah seninde kullanmana gerek kalmaz

Denicem onu peki düşmüşse tedavisi nasıl oluyır

Ne zaman yapcaksın peki niye böyle sabırsızımki geçen ay adet olunca söz verdim kendime geçmeden yapmak yok diye ama daha 7-8 gün varken yaptım yine üzdüm kendimi
Belki cuma günü :) ben de o kadar hayal kırıklıkları yaşadım ki, o yüzden mümkün olduğunca geç yapmak istiyorum. 28 günden hesaplarsam perşembe günü 30 günden hesaplarsam Cumartesi günü yapmam lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…