Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İşte o kişiyi bulmak lazım. Ben doktor randevumu alayım da önce bilimsel şekilde bi bakılsın arkadaşla da konuşayım sağa sola sorsun bi. Napıyo kadın?
Canim bilimsel olarak diktorlar bunu bilmezler öyle bisey yoktur derler . Sen sorustur bi gözükmeye calis . Ben bu hafta randevu bulamadim ya haftaya aldim doktor randevusunu

Günaydın kızlar sabah gördüğüm rüya

inşallah canım tek istediğim o sende varmı belirtiler benim bata son 5-6 gün adet belirtiside yok
Benim akıntım devam ediyor canım, göğüs hassasiyeti ve alt karın ağrısı arttı. Yorgunluk ve uyku hali, duygu geçişlerinde dengesizlik mevcut :KK70: snde neler var başka

Kuzum bana da bunu görümcem demişti geçen sene.Daha deneyeli 1 sene olmuştu dedim kalsın şimdi .Bu ay bende yaptırdım. Giden herkes memnun kalmış.Banada dedi rahmin dönmüş ve uzun zaman olmuş.Umarim şifasını görürüz
Ayy insallah canim benim gittigim kadina giden hamile kalıyormuş valla yapacak bisey yok herseyi denedim bundan da eksik kalmayayim dedim

selam kizlar 2 gundur yoktum hamileler var yine sukur ah darisi basimiza benim 9 gunum kaldi bata ama pek umut yok gibi karnima gaz sancilari vuruyir arada da kasiklarima .ama goguslerimde bisey yok akintim da var yumurtlama gibi ben simdiden adetin 3.gunu randevu aldim tan da dogum gunumde:işsiz:
Benimde kasiklar cok agrir kiz dun gece cok rahatsiz oldum yatamadim agridan bu gebelik belirtisi olacaginj düşünmüyorum çünkü daha cok var.benimde akinti var yumdan sonra 1-2 gun durdu sadce yine devam etti bu tarcin bal çörek otundan mi kaynaklaniyor acaba ya cunku gecen ayda boyle oldu

Gebelik habercisi olabilir. Ancak burada yanıltan en önemli konu ne kadar koyu olduğu? Eğer gebelik varsa kontrol çizgisi kadar net koyu bir çizgi olmalı ve o şekilde devam etmeli.

Gözlüksüz de olsa bir hafif ikinci cizgi gördüm sankiiii :spor: hadiiii insallahhhhhh bebegin seninledir.
yok canım sana öyle gelmiş bende yokta ben bu ovulasyonun sürekli pozitif olmasına takıldım artık. Kiste donüşmesinden korkuyorum

Canim bilimsel olarak diktorlar bunu bilmezler öyle bisey yoktur derler . Sen sorustur bi gözükmeye calis . Ben bu hafta randevu bulamadim ya haftaya aldim doktor randevusunu
Doktor bilse bile zaten güler geçer doktora öyle bişey söyleyemem zaten:) ben genel kontrol için gitcem doktora bi takip etsin bakalım diye. Ah be ne sevinmiştim regl gecikince

Orta yerimden çatlıcam şimdi. Az önce burda okudum teste ışık tutmak filan diye. Tuttum bende bi çizgi göründü ama bilemedim
Canoo adet olana kadar umut var. Bazilarinin idararde cikmiyo belki senin de öyledir, belki gec döllenme. Bir kan versen ya sen

Benim 20 eylül canim daha cok var bana. Gidecem bu ay ya hatta devam ederse bu hafya gidecem okullar açılmadan gideyim ben en iyisi persembeye randevu alacam
Tebrikler gozun aydin merak etme yukselir allahin izniyle:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Kızlar benim çok sık göbeğim düşer ve teyzem bi gün yerine getirirken dedi ki "bunu düzeltmezsen hamile de kalamazsın ileride" demişti. geçen ay bende anneme tekrardan göbeğime baktırdım. ovdu. göbeğim yukarı kaçmış. ovdu, yerine getirdi. bugün test yaptım ikinci çizgiyi gördüm. onu ihmal etmeyin. 60-70 yaşında olan bütün kadınlar biliyor böyle bir şey olduğunu. yeni neslin haberi yok sadece.

Kızlar benim çok sık göbeğim düşer ve teyzem bi gün yerine getirirken dedi ki "bunu düzeltmezsen hamile de kalamazsın ileride" demişti. geçen ay bende anneme tekrardan göbeğime baktırdım. ovdu. göbeğim yukarı kaçmış. ovdu, yerine getirdi. bugün test yaptım ikinci çizgiyi gördüm. onu ihmal etmeyin. 60-70 yaşında olan bütün kadınlar biliyor böyle bir şey olduğunu. yeni neslin haberi yok sadece.
Aynen katiliyorum canim sana

Kizlar ben geldim.
Tiroid normal cikmis anlamadim.
Kadin doguma gittim.
Kan sulandirici igneye hapa gerek yok dedi.
Saglikli dogum yapmissin zaten dedi.
Dusuklerle alakasi yok dedi. Kafami allak bullak etti

Bana görümcem dedi dedi durdu.Cevreden örnek verdi.Demek o zaman daha umidim varmış ki tenezzül etmesin.Ama baktım her ay hüsran bide bunu deneyeyim dedim:KK70:

X